Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Organ Bağışı Haftası Atakent Cihan Hastanesi’nde Kutlandı

Her yıl 3-9 Kasım tarihleri arası, “Organ Bağış Haftası” olarak kutlanmaktadır. Önemi oldukça fazla olan bu günde Atakent Cihan Hastanesi, İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile organ bağışı standı açtı.

Organ Bağışı Haftası Atakent Cihan Hastanesi’nde Kutlandı

Her yıl 3-9 Kasım tarihleri arası, “Organ Bağış Haftası” olarak kutlanmaktadır.

Önemi oldukça fazla olan bu günde Atakent Cihan Hastanesi, İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile organ bağışı standı açtı. Günün anlam ve önemi hakkında bilgilendirme yapılan stantta çalışanlar, hastalar ve hasta yakınları organ bağışında bulundu. Atakent Cihan Hastanesi’nde kurulan organ bağış standında bağışta bulunan ilk kişiler, Hastane Genel Müdürü Latif Sezgin ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gülhan Taner oldu. Organ bağışı hakkında halk arasında dolaşan spekülatif bilgilerin de açıklamaya kavuşturulduğu stantta, toplumsal farkındalığı ve bilinci artırmaya yönelik bilgilendirmede bulunuldu. Hastane içinde yer alan dijital mecralarda da organ bağışının önemi hakkında yayın yapan Atakent Cihan Hastanesi, herkesi bir umut bekleyen hastalar için organ bağışında bulunmaya davet etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *