Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Okullar Arası Futsal Turnuvası Sona Erdi

Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü İşbirliğinde Gölcükte Öğrenci Olmak Projesi kapsamında düzenlenen Ortaokul ve Lisele…

Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü İşbirliğinde Gölcükte Öğrenci Olmak Projesi kapsamında düzenlenen Ortaokul ve Liseler arası Futbal (Salon Futbolu ) Turnuvası yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Futsal Turnuvası Ödül Törenine, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu, Gölcük Belediyesi Spor Müdürü Salim Tekeş, Okul Müdürleri ve öğrenciler hazır bulundu.

300 ÖĞRENCİ MÜCADELE ETTİ

17 Ağustos Spor salonunda oynanan ve büyük heyecana sahne olan karşılaşmalarda Ortaokul ve Liselerde 25 okuldan toplamda 300 öğrenci mücadele etti. Turnuva boyunca maçları il Hakem Kurulu tarafından görevlendirilen Resmi Hakemler yönetti. Hayli çekişmeli geçen maçlarda oldukça güzel renkli görüntülerin oluşması komiteyi ve turnuvaya katılım sağlayan Okul idareci ve öğrencileri memnun etti. Final maçının oynanması ve ardından yapılan töreniyle ödüller sahiplerini buldu.  Beş gündür devam eden turnuva oynanan final müsabakalarında Ödül kazanan okullara ödülleri törenle dağıtıldı. 

Lise Kızlar Kategorisinde Dereceye Giren Okullar

1)AKV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2)İhsaniye Anadolu Lisesi

3)İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Lise Genç Erkekler Kategorisinde Dereceye Giren Okullar

1)İhsaniye Anadolu Lisesi

2) İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3)Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi

Ortaokul Yıldız Erkekler Kategorisinde Dereceye Giren Okullar

1)Mecit Kavan İmam Hatip Ortaokulu

2)Değirmendere Atatürk Ortaokulu

3)Kocaeli Sanayi Odası Ortaokulu

4)Gölcük Ortaokulu

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *