Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet, SMA Hastası Eslem İçin Canlı Yayında Destek İstedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, SMA Tip 1 hastası Eslem Lina Akbaş için canlı yayında destek çağrısı yaptı. İzmit Belediyesi Youtube Stüdyosu’nda, SMA Tip 1 hastası Eslem Lina Akbaş için yardım kampanyası düzenledi.

Hürriyet, SMA Hastası Eslem İçin Canlı Yayında Destek İstedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, SMA Tip 1 hastası Eslem Lina Akbaş için canlı yayında destek çağrısı yaptı.

İzmit Belediyesi Youtube Stüdyosu’nda, SMA Tip 1 hastası Eslem Lina Akbaş için yardım kampanyası düzenledi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de ‘SMA Değil Eslem Lina Kazansın’ diyerek yardım kampanyasına katıldı. Başkan Hürriyet, Eslem Lina için Kocaeli başta olmak üzere tüm Türkiye’den destek istedi. 

YÜZLERCE VATANDAŞ BAĞIŞTA BULUNDU

Başkan Hürriyet, canlı yayına kendi sosyal medya hesaplarından da destek olarak yardım kampanyasının büyümesinde önemli rol oynadı. Başkan Hürriyet’in çağrısına kayıtsız kalmayan yüzlerce vatandaş, Eslem Lina’nın hayata tutunması için bağışta bulundu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *