Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Futbolculuk Da Yaparım, Kariyer De

Mustafa Ege Bilim hem akademik kariyer yapmak, hem de başarılı bir futbolcu olmak istiyor. 14 Nisan 2006 doğumlu olan Mustafa Ege Bilim 43 kg ağırlığında, 1,49m uzunluğunda. …

Futbolculuk Da Yaparım, Kariyer De

Mustafa Ege Bilim hem akademik kariyer yapmak, hem de başarılı bir futbolcu olmak istiyor. 14 Nisan 2006 doğumlu olan Mustafa Ege Bilim 43 kg ağırlığında, 1,49m uzunluğunda.

Kocaelispor U-13 takımının kaptanı olan genç yıldız, sol kanat oynuyor, genelde 10 numaralı formayı giyiyor. Bu sayıdaki alt yapı futbolcusu olarak konuk ettiğimiz Mustafa Ege Bilim’in hayalleri şöyle:

EVİNDE İSMETPAŞA HATIRASI KOLTUK VAR

Amacım Türkiye’de nadir olan akademik kariyer yapmış profesyonel bir futbolcu olarak Kocaelispor A takım formasını giymek. Muhteşem Kocaelispor taraftarına önce Türkiye’de, daha sonra Avrupa kupalarında şampiyonluk yaşatmak istiyorum. Bunun için kar kış demeden çalışmalarımı sürdüreceğim. Avrupa’da hayranı olduğum futbolcu Luka Modriç, Kocaelispor’da ise Sefa Narin. Kocaelisporlu olmak gerçekten çok güzel bir duygu.  Herşeye rağmen takımını terk etmeyen bir taraftara sahibiz. İsmetpaşa Stadı’nı çok seviyordum. Buraya veda ederken sahadan bir koltuk söktüm ve hatıra olarak evimde duruyor. Orada oynamak nasip olmadı, ama inşallah yeni statta olacak. Yeşil siyah renkleri gördüğümde içim bir tuhaf oluyor. Çünkü ben o renklere aşığım.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *