Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Atakent Cihan Hastanesi Dedi

S. S. Kocaeli Büyükşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi, sağlık hizmeti alımında Özel Atakent Cihan Hastanesi’ni tercih etti. Hastane yetkilileri derneği ziyaret ederek indirimli sağlık hizmeti sözleşmesi imzaladı.

Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Atakent Cihan Hastanesi Dedi

S.S. Kocaeli Büyükşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi, sağlık hizmeti alımında Özel Atakent Cihan Hastanesi’ni tercih etti. Hastane yetkilileri derneği ziyaret ederek indirimli sağlık hizmeti sözleşmesi imzaladı.

Özel Atakent Cihan Hastanesi, sağlık herkes içindir yaklaşımıyla Kocaeli’de sağlık hizmetlerine erişimi artırmak amacıyla çeşitli kurum, kuruluş, sendika ve derneklerle indirimli sağlık hizmeti sözleşmesi imzalıyor. Bu yaklaşımdan hareketle S.S. Kocaeli Büyükşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’ni ziyaret eden Özel Atakent Cihan Hastanesi, indirimli sağlık hizmeti sözleşmesi imzalayarak kooperatif üyelerine sunulacak olan sağlık hizmeti detayları hakkında bilgi verdi. İki kurum arasında imzalanan sözleşme kooperatif üyeleri ve birinci derecede yakınları için geçerli olacak.

GÖRÜM: BİZİ TERCİH ETTİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Atakent Cihan Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Gültekin Görüm, Kurumsal iletişim Müdürü Gökhan Tanrıverdi ve Destek Hizmetleri Müdürü Alican Akkurt tarafından ziyaret edilen Kooperatif Başkanı Bilal Karaosmanoğlu İle Kurum Müdürü Gökhan Işık, üyelerine sundukları hizmet ve imkanlardan dolayı hastaneye teşekkürlerini iletti. Hastane Genel Müdür Yardımcısı Gültekin Görüm ise S.S. Kocaeli Büyükşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi ile sözleşme imzalamaktan memnun olduklarını belirterek kendilerini tercih ettikleri için teşekkürlerini iletti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *