Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Zeki Aygün’den İşçilere Sözleşme’ Güvencesi

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, Derince Belediyesi işçileri ile bir araya geldi. Sözleşme sürecinde yaşanan aksaklık için de sorunun çözümü için güvence ver…

Zeki Aygün’den İşçilere Sözleşme’ Güvencesi

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, Derince Belediyesi işçileri ile bir araya geldi. Sözleşme sürecinde yaşanan aksaklık için de sorunun çözümü için güvence verdi.

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Derince Belediyesi çalışanlarıyla bira raya geldi. Hizmet-İş Sendika Başkanı İdris Ersoy ve yöneticilerin de hazır bulunduğu toplantıda ilk olarak Ersoy söz aldı. Ersoy, süreçten dolayı işçilerin sıkıntı yaşadığını belirterek, “Sizlerle görüşmemiz sonucu daha güzel noktaya getirecektir” dedi.

SORUNU BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

“Sizler işinizi seveceksiniz bizde sizlerle Derince’ye çok güzel hizmetler yapacağız” diyen Aygün, “Sözleşmeden kaynaklanan sorunu oturarak hep birlikte çözeceğiz. Hiçbir çalışanın mağdur olmasını istemem. Taşerondan gelen çalışma arkadaşlarımızın sorunlarıyla da yakından ilgileneceğiz. Gönül belediyeciliği derken bu söylemin içinin boş olmadığını da göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *