Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ünlü Sanatçı Yeğeni İle Sahne Aldı

Ünlü Sanatçı Fatih Erkoç Sabancı Kültür Merkezinde verdiği konserle sevenlerini bir kez daha hayran bıraktı. Sanatçının yeğeni Serra Erkoç ile sahne aldığı salonda performans…

Ünlü Sanatçı Yeğeni İle Sahne Aldı

Ünlü Sanatçı Fatih Erkoç Sabancı Kültür Merkezinde verdiği konserle sevenlerini bir kez daha hayran bıraktı. Sanatçı yeğeni Serra Erkoç ile sahne aldığı sahnede  performansı ve seslendirdiği şarkılar unutulmaz bir akşam yaşattı.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Kocaeli’ne birkoç kez konsere gelen ünlü sanatçı Fatih Erkoç uzun bir aradan sonra yeniden Kocaeli’ndeki hayranlarıyla Sabancı Kültür Merkezinde buluştu. Sanatçıyı izlemeye gelen konuklar arasında İl protokolü ve işadamlarından da önemli isimler vardı. Yaklaşık 2 saati geçkin sahne de Kocaeli hayranları  için şarkılarını seslendiren Erkoç fıkraları, hayat hikâyeleri ve esprileriyle seyircilerini kahkahaya boğdu.  1990’lı yıllardan günümüze kadar gelen parçaları sevenleriyle birlikte canlı performansta seslendirdi. Özel şarkılarını Kocaeli hayranları için seslendiren sanatçı, sahne de klarnet, gitar  olmak üzere birçok müzik aletini kendisi çalıp söyledi.

50. YILA ÖZEL KONSER HARBİYE’DE

Dün Akşam (Pazartesi) gerçekleşen konserde Fatih Erkoç yaşı ve geçirmiş olduğu önemli hastalığına rağmen sahne performansı ile sevenlerini bir kez daha hayran bıraktı.  Ayakta alkışlanan Erkoç kendisi gibi müzisyen olan yeğeni Serra Erkoç ile eski parçaları seslendirdi. Temmuz ayında sanat hayatında 50. yılını kutlayacak olan Fatih Erkoç bu özel günde kendisi ile birlikte  yakın  sanatçı arkadaşı İstanbul Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda  konser vereceğini açıkladı. Konsere Kocaeli hayranlarını davet etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *