Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Toki Evlerinin Satışları 5 Mart’ta Başlıyor

Gölcük Belediyesinin TOKİ ile birlikte gerçekleştirdiği Denizevler Kentsel Dönüşümü kapsamında, TOKİ ‘ nin Sivritepe mevkiinde inşa ettiği konutların satış müracaatları 5 Mart…

Gölcük Belediyesinin TOKİ ile birlikte gerçekleştirdiği Denizevler Kentsel Dönüşümü kapsamında, TOKİ ‘ nin Sivritepe mevkiinde inşa ettiği konutların satış müracaatları 5 Mart- 22 Mart tarihleri arasında yapılacaktır.

BAŞVURULAR ZİRAAT BANKASINA 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada; Gölcük için büyük önem arz eden bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. TOKİ ile birlikte yürüttüğümüz Denizevler Kentsel Dönüşüm de, hem Denizevler bölgesinin dönüşümünü sağlayarak deprem riskine karşı tedbirimizi almış olduk hemde Sivritepe bölgemizde inşa edilen 541 adet konut ile şehrimize modern, depreme dayanıklı yeni binalar kazandırdık. Halkımıza hayırlı olsun.

%5'i EMEKLİYE

TOKİ’nin inşa ettiği bu konutların satış müracaatları 5 Mart ile 22 Mart tarihleri arasında Ziraat Bankasına yapılacak.Girişimlerimiz neticesinde şehit aileleri, harp ve Vazife malulleri ile dul ve yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınmış olup, engelli vatandaşlarımıza konut sayısının %5’i, emekli vatandaşlara da konut sayısının %25’i kadar kontenjan ayrılmıştır” dedi.Vatandaşlarımız daha detaylı bilgi için www.toki.gov.tr den veya 44 86 54 (444TOKİ) telefonunu arayarak bilgi alabilirler.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *