Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Taylan Katak Okurlarıyla Buluşacak

ADD Kocaeli Şubesi eski Başkanı Taylan Katak, yeni kitabı '’Güneş Muhafızı’nın imza gününde okurlarıyla buluşacak Daha önce ‘Yüreğimde Talan Var’ adlı bir şiir kitabı da çıka…

Taylan Katak Okurlarıyla Buluşacak

ADD Kocaeli Şubesi eski Başkanı Taylan Katak, yeni kitabı '’Güneş Muhafızı’nın imza gününde okurlarıyla buluşacak

Daha önce ‘Yüreğimde Talan Var’ adlı bir şiir kitabı da çıkaran Katak'ın yeni kitabı, tarihi roman türünde. Aydili Sanat Yayınları'ndan çıkan ‘Güneş Muhafızı’ özgün kurgusu ve yalın anlatımıyla tarihi roman severlerin ilgisini çekecek. Taylan Katak, 15 Mart Cuma günü 18.00-20.00 saatleri arasında Soydan İş Merkezi zemin katta bulunan Kitapkeyfim Kitabevi'nde gerçekleşecek olan imza etkinliğine tüm kitapseverleri davet etti. 

Kitap Hakkında

M.Ö. 612… Mezopotamya yanıyor!

Bir tarafta Medler, Persler, Babilliler ve İskitler; diğer tarafta Asurlular ve Mısırlılar. Büyük Savaş kaçınılmaz! General Tirigan… Med İmparatorluğu’nun en elit birliği olan Güneş Muhafızları’nın ünlü komutanı. Kimine göre kahraman bir asker, kimine göre ise acımasız bir katil. Mezopotamya’nın kaderi onun kanlı ellerinde! Prenses İnanna… Ait olmadığı bir hayatı yaşayan, kendi ruhunun labirentlerinde kaybolmuş bir kadın. Hem kendisi hem de ülkesi için amansız bir mücadele vermek zorunda.

TAYLAN KATAK KİMDİR?

1986 yılında Düzce’nin Gölyaka ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kocaeli’nin Derince ilçesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Ticaret ile ilgilenmektedir. Gençliğinin ilk yıllarından itibaren siyasette ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görevlerde bulunmuştur. CHP’de birçok görevde bulunan Katak, 2014-2016 yılları arasında, ADD Kocaeli Şube Başkanlığı görevini yaparak döneminin en genç şube başkanı olmuştur. Kocaeli’de 32 sivil toplum kuruluşundan oluşan Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği’nde Yürütme Kurulu Üyeliği yaparak kentteki sivil toplum kuruluşlarının tek çatı altında güçlü bir birlik oluşturmasına katkı sağlamıştır. Siyaset, felsefe, tasavvuf, kişisel gelişim, tarih ve edebiyat özel ilgi alanlarıdır.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *