Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Seçimlere Bir Hafta Kala Başiskele'De Skm Açılışı Yaptılar

Millet İttifakından Başiskele’de SKM Açılışı Millet İttifakının Başiskele Barbaros Mahallesi Pınar Caddesi İle Kullar’da Bulunan SKM Binaları Büyük Bir Coşku İle Açıldı. Yer…

Seçimlere Bir Hafta Kala Başiskele'De Skm Açılışı Yaptılar

Millet İttifakının Başiskele Barbaros Mahallesi Pınar Caddesi İle Kullar’da Bulunan SKM Binaları Büyük Bir coşku İle açıldı.  

Yerel Seçimlere Sayılı Günler Kaldı. Millet İttikanın Adayları Tempoyu Arttırdı.  Mahalle Mahalle Cadde Cadde Sokak Sokak Gezen Adaylar Bugün De Başiskele Barboros Mahallesi Pınar Caddesi İle Kullar’da Bulunan SKM Binalarını Büyük Bir Kalabalık Eşliğinde Coşkuyla Açtı. Açılış Törenine İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Ve Grup Başkan Vekili Lütfü Türkan, Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Kaman, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Adil Gülez, İYİ Parti Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti İlçe Başkanı Ayşe Rüzgar, CHP İlçe Başkanı Arif Gökyıldız, Meclis Adayları Ve Çok Sayıda Partili Üyeler Katıldı.

AÇILIŞI KADINLAR YAPTI                                              

İyi Parti Ve CHP’lilerin Birlikte Gerçekleştirdiği Açılış Halktan Büyük İlgi Gördü. Davullu Zurnalı Gerçekleştirilen Açılış Adeta Gövde Gösterisine Dönüştü. Her İki SKM Binasının Açılışını Da Kadın Meclis Üyesi Adayları Ve Kadın Katılımcılar Birlikte Yaptı. Yapmasını İstedi.   

BU KEZ BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Millet İtifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta “ Bu Yerel Seçimlerde Bana Destek Veren Herkese Teşekkür Ediyorum. Bugün Bizim İçin Önemli Bir Gün. Buraya Gelerek Bizlere Moral Verdiniz. Kısa Bir Süre İçinde Başarılı Çalışmalara İmza Atttık. Biz Birlikte Bu İşi Başaracağız. Kazandığımız Zaman İlçemiz Daha İyi Projeler İle Hak Ettiği Konuma Gelecek. Yolumuza Devam Edeceğiz.”Dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *