Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Öztürk: Atamızı Özlemle Ve Minnetle Anıyoruz

Hürriyetçi Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ercan Öztürk 10 Kasım Atatürk'ü anma günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden 84 yıl geçti.

Öztürk: Atamızı Özlemle Ve Minnetle Anıyoruz

Hürriyetçi Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ercan Öztürk 10 Kasım Atatürk'ü anma günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden 84 yıl geçti. Bağımsız ve özgür bir devlet hayalini gerçekleştiren, devrimleriyle modern ve çağdaş bir toplumun temellerini kuran Atatürk’ün çizdiği yola ve devrimlerine kendini adamış bir sendika olmanın gururunu ve sorumluluğunu yaşıyoruz.

Sendikamıza ışık olan devrimlerini ve ilkelerini var olduğumuz sürece yaşatmaya ve geleceğe taşımaya kararlıyız. M.Kemal Atatürk, aramızda olmasa da bizim önderimiz olarak kalacak, bize yol gösteren olacaktır.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de ulusal bağımsızlığımıza ve bütünlüğümüze kast etmek isteyen emperyal güçlerin ve onun yerli işbirlikçilerinin hain emellerine engel olmak için her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ve dayanışmaya ihtiyacımız vardır. Geleceğimize güvenle bakabilmemiz, değerlerimizi geleceğe taşıyabilmemiz için Cumhuriyetimizin kurucu liderine ve ilkelerine sahip çıkmayı temel ve vazgeçilmez görev olarak göreceğiz.

Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür sendikacılık anlayışını ortaya koyan Hürriyetçi Sağlık Sen olarak, çağdaş ve medeni bir toplumun inşası için hayatını Türk milletine adayan M. Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı emanetlerin sorumluluğu ve bilinci içerisinde mücadelemizi sürdürecek ve bu yöndeki azim ve kararlılığımızdan asla vaz geçmeyeceğiz.

Esaretin zincirlerini kırarak milli iradeyi hâkim kılan, kurtuluş Savaşı'mızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha hürmet, minnet ve rahmetle yad ediyoruz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *