Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Katırcıoğlu’ndan Yanıt Bekliyoruz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’dan yanıt bekliyor.

Katırcıoğlu’ndan Yanıt Bekliyoruz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’dan yanıt bekliyor.

İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun eniştesi Bülent Yargıcı’nın belediyeye bile uğramadan memur yapıldığını söyledi. Bu açıklamadan sonra İl Başkanı Acur, yazılı açıklamada bulunarak milletvekili Katırcıoğlu’ndan cevap beklediklerini dile getirdi.

İl Başkanı Nusret Acur, “AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, hakkında en çok iddia ortaya atılan milletvekillerinin başında gelmektedir. Gerek medya gerekse de siyasetçiler Katırcıoğlu’nun il müdürlerine yaptığı baskıdan, nüfuzu sayesinde yakınlarına sağladığı yeni iş alanlarından sıkça bahsetmiştir. Fakat Katırcıoğlu hakkında atılan iddialara yanıt vermemiş, bir anlamda bu iddiaları kabullenmiştir.

 Hepinizin bildiği üzere son olarak da Çayırova İlçe Başkanımız İlhami Bayrak, Katırcıoğlu’nun eniştesinin özel kalem müdürlüğü kadrosundan istisnai memur yapılarak belediyeye hiç uğramadığı halde müdür olarak görevlendirip görevlendirilmediğini, memur olduysa hangi birimde görev yaptığını sormuştur. Kocaeli kamuoyuna yansıyan ve çok geniş yer bulan bu iddiamızla ilgili Sayın Milletvekilinden yanıt beklediğimizi ifade etmek istiyoruz.” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *