Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet Başörtü Taktı Açılış Yaptı

Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Mehmet Ali Paşa Merkez Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin düzenlediği ve mahalle kadınlarının hazırladığı…

Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Mehmet Ali Paşa Merkez Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin düzenlediği ve mahalle kadınlarının hazırladığı kermesin açılışını gerçekleştirdi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, önceki gün aynı zamanda oturduğu Mehmet Ali Paşa Merkez Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin, mahallede yeni yapılan camiinin yapımına yardım için düzenlenen kermesin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta Hürriyet’e İzmit Belediyesi Meclis üyesi Hale Meriç, CHP İzmit ilçe Yöneticisi Mediha Satıcı, CHP İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök’de eşlik etti.

KUTSAL BİR AMAÇ İÇİN

Mehmet Ali Paşa Merkez Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin düzenlediği ve mahalle kadınlarının emeklerinin satıldığı kermesin açılışını yapan İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, kurdele kesimi sonrasında kermeste satılan el emeklerinden almayı da ihmal etmedi. İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet kermesten sonra yaptığı açıklamada “Kadınlarımızın mahallemizde yapılmakta olan camii için böyle bir etkinlikle bir araya gelmesi çok değerli. Kutsal bir amaç için güzel bir kermes düzenleyen kadınlarımıza katkımız olduysa ne mutlu bizlere” açıklamasında bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *