Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Genç Müsiad’da Bayrak Değişimi

Genç MÜSİAD Kocaeli şubesinde tek adaylı kongre 18 Kasım’da gerçekleştirilecek.

Genç Müsiad’da Bayrak Değişimi

Genç MÜSİAD Kocaeli şubesinde tek adaylı kongre 18 Kasım’da gerçekleştirilecek. Yapılacak genel kurulda bayrağı Emrullah Yolasığmaz, devralacak

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği MÜSİAD’ın gençlik yapılanması olan Genç MÜSİAD Kocaeli Şubesinde genel kurul çalışmaları başladı. 18 Kasım 2022 Cuma günü MÜSİAD Kocaeli Sosyal Tesisleri’nde Kocaeli Genç MÜSİAD’ın Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilecek.

TEK ADAY

MÜSİAD Kocaeli Şubesi’nin yapmış olduğu açıklamaya göre 18 Kasım’da yapılacak olan Genel Kurul’da tek aday olacak. 2 yıldır görevini başarıyla sürdüren mevcut başkan Samet Pala, yeniden aday olmayacak. Yapılacak olan bayrak değişiminde görevi; Emrullah Yolasığmaz devralacak. 18 Kasım’da saat 19:00’da MÜSİAD Kocaeli Sosyal Tesislerinde yapılacak olan genel kurula bir çok önemli ismin katılması bekleniyor. Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Cahit Ertemel ve genel merkez yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli il protokolü, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu ve yönetim Kurulu üyeleri genel kurula katılacak isimler arasında gösteriliyor.

EMRULLAH YOLASIĞMAZ KİMDİR?

1993 Bursa doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmit’te tamamlamış, yükseköğrenimine ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi son sınıfta devam etmektedir. 2001 yılında kurulan, Kocaeli’de bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından Prodos Bilişim firmasının ortağıdır. Ayrıca sistem ve network uzmanlığı alanlarında uluslararası düzeyde sertifikasyon süreçlerini tamamlamıştır. 2012 yılından itibaren sivil toplum kuruluşlarında farklı görevlerde bulunan Yolasığmaz, 2016 yılında Kocaeli Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak MÜSİAD’daki görevine başlamıştır. 7 yıldır yönetim kurulunda çeşitli komisyonlarda görev alan, son dönemde ise projelerden sorumlu yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini sürdürmüştür. Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan Akbal’ın takdiriyle şube başkanı olarak görevlendirilmiştir. Hali hazırda Kocaeli Ticaret Odası 15.Meslek Komitesi Bilişim Sektörü meclis üyeliği görevini yürüten Yolasığmaz, evli ve 1 çocuk babasıdır. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *