Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Zaferin 101. Yılına Yakışır Kutlama!

En büyük zaferin 101. yıldönümü olan 30 Ağustos, ilimizde adına yakışır bir şekilde kutlandı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Zaferin 101. Yılına Yakışır Kutlama!

En büyük zaferin 101. yıldönümü olan 30 Ağustos, ilimizde adına yakışır bir şekilde kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene; Vali seddar Yavuz, Garnizon Komutanı Tümamiral Erhan Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Baro başkanı Mehmet Gül, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, askeri erkân, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Vali Seddar Yavuz, Garnizon Komutanı Tümamiral Erhan Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, tören alanını selamladı. Ardındna okunan İstiklal Marşı’nın ardından Deniz Yarbay Ünal Özkan günün anlam ve önemini anlatan bir konuşma yaptı. Akabinde İzmit Fen Lisesi öğrencisi Emir Ali Ceylan 30 Ağustos adlı şiiri okudu. Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı ise en güzel ezgilerini seslendirdi. Törende, polis, asker, zabıta, jandarma, ve gaziler tören alanını selamlayarak geçiş yaptı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *