Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yıldızlı: Adayımızın Arkasında Olacağız

CHP İzmit ön seçimi hakkında değerlendirmede bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, “Kazanan adayımıza destek verip İzmit’te 5 yıl daha sosyal demokrat belediyeciliği yaşatacağız. ” dedi.

Yıldızlı: Adayımızın Arkasında Olacağız

CHP İzmit ön seçimi hakkında değerlendirmede bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, “Kazanan adayımıza destek verip İzmit’te 5 yıl daha sosyal demokrat belediyeciliği yaşatacağız.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin aldığı ön seçim kararı sonrası İzmit’te bugün ön seçim gerçekleştiriliyor. Ön seçimde Mevcut belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Hakan Tanta, Hüseyin Erol ve Emre Andız yarışıyor.

 İZMİT’TE BİR 5 SENE DAHA SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİĞi YAŞATACAĞIZ

Oyunu öğle saatlerinde kullanmaya gelen CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı: “Ön seçim her zaman kıymetlidir. Cumhuriyet Halk Partisinin heyecanını görüyorsunuz. Cumhuriyet Halk Partisi hem merkez ilçede hem büyükşehirde başarıyı elde edecektir. 15-20 sene sonra Kocaeli’de sosyal demokrat belediyeciliği gelecek. Bundan hiç kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Bakın buralara, kapının önüne bakın. Heyecana bakın. Kazanan bizim partimizin adayıdır. Hepimiz onun arkasına dizileceğiz ve İzmit’te bir 5 sene daha sosyal demokrat belediyeciliği yaşatacağız.” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *