Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yahya Kaptan Seçime Hazır

CHP izmit ilçe örgütü, önceki gece gerçekleştirilen Yahyakaptan mahallesi, sandık sorumluları ve örgütlenme toplantısını tamamladı. Toplantıya İzmit ilçe sekreteri Arda Başa…

Yahya Kaptan Seçime Hazır

CHP izmit ilçe örgütü, önceki gece gerçekleştirilen Yahya Kaptan mahallesi, sandık sorumluları ve örgütlenme toplantısını tamamladı.

Toplantıya İzmit ilçe sekreteri Arda Başaran, izmit belediyesi meclis üyesi Aliye Hale Meriç ve mahalle temsilcisi, Remzi Özkan, Meclis üyesi adayı Mustafa Zengin ve iyi parti sandık sorumluları ve mahalleli katıldı. 

46 SANDIK 15 BİN 750 SEÇMEN VAR

Özkan 31 Martta yapılacak yerel seçimlere hazır olduklarını, Yahyakaptanda 46 sandığın, olduğunu seçmen olarak ise 15 bin 750 seçmenin bulunduğunu, seçmenlere ulaşarak millet ittifakının adayı Av.Fatma Kaplan Hürriyet’e oy istediklerini ve bu seçimi alacaklarını ifade etti.  İlçe sekreteri başaran ise, bütün mahallelerde seçime hazır olduklarını, seçimin kazananının ise Av. Fatma kaplan Hürriyet olacağını söyleyerek Mart’ın sonu bahar diyerek Yahya Kaptan  halkından destek İstedi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *