Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Vali Yavuz, TOGG’u Aldı Öğrencileri Gezdirdi

Vali Seddar Yavuz, yerli ve milli aracımız TOGG’u resmi makam aracı yaptı. İki gün önce resmi makam aracı olarak ilimize getirilen TOGG ile 19 Eylül Gaziler Günü’ne gelen Vali Yavuz, aracı öğrencilere tanıttı.

Vali Yavuz, TOGG’u Aldı Öğrencileri Gezdirdi

Vali Seddar Yavuz, yerli ve milli aracımız TOGG’u resmi makam aracı yaptı. İki gün önce resmi makam aracı olarak ilimize getirilen TOGG ile 19 Eylül Gaziler Günü’ne gelen Vali Yavuz, aracı öğrencilere tanıttı. Törene katılan öğrencileri yanına çağıran Vali Yavuz, öğrencilere arabayı göstererek özelliklerinden bahsetti.

TOGG’u görmek için sıraya giren öğrenciler, merakla arabaya binmek için bekledi. Son derece heyecanlı olduğu gözlenen Vali Yavuz yaptığı açıklamada “Çocuklar TOGG’u çok merak ediyordu. Bu sebeple onları gezdireceğim. TOGG bizim gururumuz olan bir araba. İki gün önce bize teslim edildi. 11 yıldır valiyim ilk defa devlet arabasının şoför koltuğuna oturdum. Bu arabanın heyecanı çok başka. Gece bir şehir turu attım. Konfor olarak da müthiş bir araba. Orta değil üst segment bir araba olmuş. Araçta her şey dijital. Kullanırken çok keyif aldım” ifadelerini kullandı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *