Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ünlü; Kararsız Kalarak Prosedüre Uyduk

İzmit Belediyesi Meclis Toplantısında, alkol ruhsatı nedeniyle çıkan tartışma konusunda çekimser kalan MHP’li meclis üyeleri hakkında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Karar…

Ünlü; Kararsız Kalarak Prosedüre Uyduk

İzmit Belediyesi Meclis Toplantısında, alkol ruhsatı nedeniyle çıkan tartışma konusunda çekimser kalan MHP’li meclis üyeleri hakkında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kararsız kalarak prosedüre uyulmuştur” dedi. 

İzmit Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda tramvay projesi nedeniyle iş yerleri yıkılan ve yaklaşık 6 yıldır ruhsat hakları için mücadele eden Serkan Göyük ve Yadigar Evren Başyurt’un hakları iade edildi. Hakların iade edilmesi sırasında Cumhur İttifakı meclis üyeleri arasında gergin anlar yaşandı. Özellikle MHP’li meclis üyelerinin konu hakkında çekimser kalması hakkında konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, kararsız kalarak prosedüre uyulduğunu söyledi. Ünlü, AK Parti gibi meclis üyelerinin ihraç talebi ile disipline sevk edilip edilmeyeceği sorusuna ise, “Bizde öyle bir şey yok. MHP kırmızı çizgileri olan bir parti. Alkole bakışı resmi olarak belli. Bu konular için kimseyi ihraç etmeyiz” dedi.

HERKES İSTEDİĞİ YERE ADAY OLABİLİR

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Kocaeli’ye gelip Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Kurt’u ziyaret etti. Bu ikilinin sık sık bir araya gelmesi ve Kurt’un sürekli Ankara ziyaretlerinin sebebinin MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’yü il başkanlığından aldırmak olduğu söylentileri dolanıyordu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ünlü, “Herkes kendi görevini yapıyor. Siyasette herkes gönlünden geçtiği yere oynar. Kongreler bitti 2023’te herkes istediği yere aday olabilir. Benim açımdan bir sıkıntı yok.

SEÇİM TATBİKATI ERTELENDİ

Şubat ayında partililerle buluşacağız. İlçe ilçe organize toplantılar yapacağız. Onları gelin sizi önemsiyoruz söylemiyle tekrar partiye kazandırmak istiyoruz. Size ihtiyacımız var gelin 2023’te başarmak adına bize destek olun” dedi 17 Ocak 2021 Pazar günü MHP Kocaeli Teşkilatları, kent genelinde seçim tatbikatı yapacaktı. Ünlü son olarak, “Koronavirüs vakalarının artması sonucunda uygulanmaya başlayan hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasının ardından seçim tatbikatımızı Nisan ayına erteledik” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *