Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ünlü İle Işık'Tan Akpınar Mahallesinde Miting Gibi Toplantı

Dün akşam Akpınar Mah. Gençlik merkezinde MHP İzmit İlçe teşkilatının organize ettiği seçim çalışması kapsamında Aydın Ünlü ve Fikri Işık Akpınar Mah. Sakinleri ile bir aray…

Akpınar Mah. Gençlik Merkezinde MHP İzmit İlçe teşkilatının organize ettiği seçim çalışması kapsamında Aydın Ünlü ile Fikri Işık Akpınar Mah. Sakinleri ile bir araya gelerek Cumhur İttifakı’nı anlattı. 

Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği toplantı da MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz Aydın Ünlü ve Fikri Işık’ı kapıda karşıladı, salona meşaleler eşliğinde büyük bir coşku ile girildi. 

31 MART'TA DOMATES VE BİBER BİZDEN 

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz organizasyonu tertip eden mahalle başkanına teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Buradaki coşku ve kalabalık gösteriyor ki Akpınar kararını vermiş. Cumhur İttifakı Millet Aklı dedik karşılığını burada görüyoruz. Biz beka dedikçe bize domates, biber fiyatları ile geldiler. 31 Mart akşamı domates ve biberleri bizden, yumurtalar onlar getirsinler onlara güzel bir menemen yapıp yedireceğiz. Birlikte Sibel Hanım ve Tahir Bey’in başkanlıklarını kutlarız. Tabii iştahları olacak mı o gece çok merak ediyorum.” dedi. Arkasından söz alan  MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ise şunları vurguladı: Ezanı ıslıklayanlarla, şehit cenazesinde göz yaşı dökenlere karşı Cumhur İttifakının ne kadar isabetli  olduğunu gördük. 15 senedir Kocaeli’yi Ak Partili belediyeler yönetiyor. Tekrar o eski CHP zihniyetine Kocaeli’yi teslim etmeyeceğiz. Bizlere destek olun, ittifaka sahip çıkın” sözlerine yer verdi. 

HDP İLE YOL YÜRÜYORLAR

Son olarak söz alan Fikri Işık da şunları söyledi: “Akpınar mahallesinin benim için önemli bir yeri vardır. Buradaki TOKİ konutlarının hayata geçmesinde ciddi katkılarım oldu. İl başkanı olduğum dönemde öğrendim ki buradaki hazine arazisi bir müteahhide satılmak üzere. Ankara’yı aradım satışı iptal ettirdim. Dönenim başbakanı liderimiz Tayyip Erdoğan Beyin TOKİ’ye düşük gelirli vatandaşlarımız için sosyal konut yapın talimatı üzerine bu araziyi bu işe tahsis ettirdim. Şimdi ortaya bu güzel tablo çıktı. Depremden sonra ev alma hakkı olmayan vatandaşlarımız bu sayede başlarını sokacak bir daireye sahip oldular. Cumhur İttifakında biz MHP ile yol yürüyoruz, CHP kiminle yol yürüyor, HDP ile yol yürüyor. HDP Kocaeli’nde neden aday çıkarmıyor. Biz MHP ile açık açık bir protokol ile herkesin gözü önünde bir ittifak yaptık. Pekin CHP-HDP neden gizli kapılar ardına yapıyor bu işi. Ama halkımız bu kirli ve gizli ittifakın farkında. Allah’ın izni ile halkımızın feraseti sayesinde 1 Nisan sabahı Kocaeli’nde Cumhur İttifakı bütün belediyeleri alacak. Bu güzel organizasyonu düzenleyip bizleri bir araya getiren MHP İzmit İlçe başkanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Hepinizi katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *