Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ulugazi Öğretmenlerini Yemekte Ağırladı

İzmit Ulugazi İlkokulu Okul Aile Birliği, 24 Kasım Öğretmenler Gününde okulun öğretmenlerini yemekte ağırladı. İzmit Ulugazi İlkokulu Okul Aile Birliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere yemekli kutlama programı düzenledi.

Ulugazi Öğretmenlerini Yemekte Ağırladı

İzmit Ulugazi İlkokulu Okul Aile Birliği, 24 Kasım Öğretmenler Gününde okulun öğretmenlerini yemekte ağırladı.

İzmit Ulugazi İlkokulu Okul Aile Birliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere yemekli kutlama programı düzenledi. Lastik İş Sosyal Tesislerindeki programa; Okul Müdür Abdullah Ünüvar, Müdür Yardımcıları Sedat Yardımcı, Nizamettin İsaoğlu, emekli öğretmen Cengiz Duymaz, okulun öğretmenleri ve okul aile birliği yönetimi katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu programda öğretmenler anılarını paylaştı ve doyasıya eğlendi. Okul Müdürü güzel kutlama programı için Okul Aile Birliği Başkanı Semra Solmaz ve ekibine teşekkür etti. Okulun öğretmenleri de ayrı ayrı, bu güzel kutlama programı için okul aile birliğine teşekkür ettiler. Mazereti nedeniyle programa katılamayan emekli öğretmen Rüçhan Aykut’a, okulda düzenlenen törenle Okul Müdürü Abdullah Ünüvar tarafından Hizmet Şeref Belgesi ve plaket verildi. Okul Aile Birliği Başkanı Semra Solmaz ise Rüçhan Aykut’a bir buket çiçek verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
15 kişiden 15 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *