Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Türel’den Gençlere Düğün Desteği Sözü!

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Mustafa Türel’e kendi mahallesi olan Gaziler ve Aksesapağı bölgesinden özellikle gençlerden büyük ilgi gördü. Çok sayıda işyerini gezen Türel’e özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

Türel’den Gençlere Düğün Desteği Sözü!

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Mustafa Türel’e kendi mahallesi olan Gaziler ve Aksesapağı bölgesinden özellikle gençlerden büyük ilgi gördü. Çok sayıda işyerini gezen Türel’e özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Gençlerle işyerlerinde ve kahvehanede samimi bir ortamda sohbet eden Türel, gençlerin derdiğini en iyi kendisinin anlayabileceğini söyledi. Mustafa Türel ayrıca, yeni evlenecek gençlere müjdeli haberler verdi.

Gençlere çeyiz desteği vereceklerini söyleyen Türel, kendi tespitlerine göre Gebze’de evlenme çağında olan 90 bin civarında gencin olduğunu ifade ederek, bu gençlere çeyiz ve beyaz eşya desteği vereceklerini söyledi. Gebze’de bunu yapmanın çok da zor olmayacağını söyleyen Türel, kaynakların iyi kullanılması halinde ihtiyaç sahibi çok sayıda gencin masraflarının da belediye tarafından karşılanabileceğine dikkat çekti. Gençlerin mevcut iktidara küstüğünü ve sandığa gitmek istemediğini de söyleyen Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Mustafa Türel, 31 Mart seçimlerinde tüm vatandaşlara mutlaka sandığa gitmeleri çağrısında bulundu. Bu seçimlerin çok önemli olduğunu söyleyen Türel, özellikle gençlerin seçim sonuçlarına etkisinin fazla olacağına değindi ve kendi bölgesinde yaşayan tüm gençlerden destek istedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *