Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Turan Güneş Caddesi Yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi İzmit Turan Güneş Caddesi’nde yenileme çalışmalarına başladı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir birçok noktasındaki cadde ve sokaklarda yenileme çal…

Turan Güneş Caddesi Yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi İzmit Turan Güneş Caddesi’nde yenileme çalışmalarına başladı.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir birçok noktasındaki cadde ve sokaklarda yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Yenilenen cadde ve sokaklarla çehresi değişen Kocaeli’nde, Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından İzmit ilçesi Turan Güneş Caddesinde yenileme çalışması yapıyor. İzmit İlçesi’ndeki en önemli güzergâhlarından olan caddedeki çalışmalar kapsamında, Yeşilova Işıklar – Çayırköy mevkileri arasındaki bin 300 metrelik kısım yenilenecek.

4 BİN TON ASFALT SERİMİ YAPILACAK

Kocaeli’deki en önemli ulaşım noktalarından birisi olan Turan Güneş Caddesi daha modern hale geliyor. Caddenin bin 300 metrelik kısmında 2 bin 600 ton binder ve bin 400 ton aşınma olmak üzere toplamda 4 bin ton asfalt serimi yapılacak. Caddede 4 bin 400 ton PTM ve 5 bin 200 metrekare baskı beton kullanılacak. Ayrıca 2 bin 600 metre bordür imalatı yapılacak.

ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE BİTİRİLECEK

Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından 19 Şubatta başlatılan çalışmalar, ekiplerin öz verili çalışmasıyla kısa süre içinde bitirilecek. Turan Güneş Caddesi yol yapım sonrası yapılacak olan çalışmalarla daha modern bir hale hale dönüşecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *