Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Terzibayırına Genç Muhtar Adayı

Terzibayırı Mahallesi’nde yıllardır ikamet eden ve çevresince çok sevilen Arda Ongur, mahallesine muhtar adayı oldu. 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde muhtar adayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Terzibayırına Genç Muhtar Adayı

Terzibayırı Mahallesi’nde yıllardır ikamet eden ve çevresince çok sevilen Arda Ongur, mahallesine muhtar adayı oldu.

2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde muhtar adayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Son olarak Terzibayırı Mahallesine aday olan Arda Ongur, mahallelilerden destek istedi. Kısa bir açıklamayla adaylığını duyuran Arda Ongur, “Çok değerli terzi bayırı sakinleri; Hepinizi saygı, sevgi ile selamlarım. 4 kuşaktır ailemle yaşamış olduğum çocukluğumu, gençliğimi geçirdiğim her türlü sorununu, ihtiyacını bilen bir kardeşiniz, evladınız olarak büyüklerimle yapmış olduğum istişareler sonucu mahalleme hizmet etmek, güzel mahallemizin dertleri ile dertlenmek ve siz değerli mahalle sakinlerimle birlik beraberlik içinde hizmet etmek üzere Terzi Bayırı Mahalle muhtarlığına adaylığımı ilan ediyorum. Değerli oy ve desteklerinize talibim. Saygılarımla” ifadelerini kullandı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *