Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Tavşantepe Toki’de Açık Hava Toplantısı

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Tavşantepe TOKİ Konutları Açık Hava Toplantısı düzenleyerek İzmit için projelerini anlattı Cumhur İttif…

Tavşantepe Toki’de Açık Hava Toplantısı

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Tavşantepe TOKİ Konutları Açık Hava Toplantısı düzenleyerek İzmit için projelerini anlattı.

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Tavşantepe TOKİ Konutları Açık Hava Toplantısı düzenleyerek vatandaşlar ile buluştu. Kalabalık topluluğa projelerini tek tek anlatan Başkan Adayı Gönül’e AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan ile meclis üyesi adayları eşlik etti.

YENİ VİZYON İLE İLERLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Coşkulu geçen programda değerlendirmelerde bulunan başkan adayı Gönül, “Ben inanıyor ve güveniyorum ki şehrin emanetini Allah’ın izni, sizlerin teveccühü ile alacağız. Bizler emanetin ne demek olduğunu biliyoruz” dedi. Programın açılış konuşmasını yaparak, 31 Mart seçimlerinin vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini temenni eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Tavşantepe’ye önceki seçimlerde verdiği destekleri için teşekkür ediyorum. Bundan sonra da güçlü desteklerin geleceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu. Güney’in ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Yeni yüz, yeni vizyon ve yeni anlayış ile ilerlememize devam edeceğiz. Karşıdaki birlikteliği görüyoruz. Bu kirli ittifakın tek bir amacı var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu güçlü yürüyüşünü durdurmak ve tökezletmek. Tek gayeleri budur” diye konuştu.

HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK

Tavşantepe’nin coşkusu ve misafirperverliğinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Gerçekten bu akşam Tavşantepe bir başka güzel. İnşallah gelecekte de her şey daha güzel olacak. Beş yıl boyunca yönetimde söz sahibi olacak, bölgemizden sizlerin de değer verdiği meclis üyesi arkadaşlarımız var. Buralarda eksikleri, ihtiyaçları ve yapılması gerekenleri çok iyi biliyoruz. Her geçen gün milletimiz ile olan gönül bağımızın gittikçe güçlendiğini görüyoruz. Milletimiz ile olan gönül bağımızı koparmadan, taleplerinde üstünde hizmet etmek için yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

TEM OTOYOLU ÇEVRESİNE GÜRÜLTÜ PANELİ

Gönül, “Tavşantepe ve Yeşilova Mahallemiz özellikle TOKİ sakinlerimizin otobandan gelen gürültüden rahatsız olduğunu biliyorum. Bunun için hazırladığımız projede bakanlık onaylı gürültü eylem planına uygun olarak TEM otoyolu çevresi düzenlenecek. Proje kapsamında TEM otoyolu çevresine gürültü paneli yapılacak. Transit ulaşımdan kaynaklanan gürültü kirliliği en az seviyeye indirilecek” dedi.

VEFA BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM

Açıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül, “Tavşantepe için, İzmit için dertlenmiş tüm başkanlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz. AK Parti kadrolarında belediyecilik tecrübeleri tamdır. Çünkü bizim hocamız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Köprüler, yollar yapabilirsiniz ama gönül bağları inşa edilmez ise hizmetler eksik kalır. Ben inanıyor ve güveniyorum ki şehrin emanetini Allah’ın izni, sizlerin teveccühü ile alacağız. Bizler emanetin ne demek olduğunu biliyoruz. İzmit’e vefa ve hizmet borcumu bir belediye başkanı olarak ödemek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *