Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Talus Ve Büyükakın, İlk Grup Toplantısına Da Katıldı

AK Parti’de 28. dönem ilk meclis grup toplantısı önceki gün yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki ilk grup toplantısında AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.

Talus Ve Büyükakın, İlk Grup  Toplantısına Da Katıldı

AK Parti’de 28.dönem ilk meclis grup toplantısı önceki gün yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki ilk grup toplantısında AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın da yer aldı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda şu mesajları verdi: "Kurdukları masa hiçbir zaman bizzat kendi tabirleriyle bir kumar ve pazarlık masasından öteye geçmedi. Bu masaya ben kumar masası demedim, noter masası da demedim. Diyen kim? Bu masanın etrafındakiler."

“16 DEĞİL 160’LI MASA DA KURSANIZ..”

"Değil 16'lı 160'lı masa da kursa milletin tokadını yemekten kurtulamazsınız. Dürüst ve samimiyseniz yeni yasama döneminde başörtüsü meselesini anayasa ile teminat altına alalım. Önümüzdeki 5 sene boyunca yine aşkla, heyecanımızla, hiçbir şey kaybetmeden milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Kira artırım oranını yüzde 25 ile sınırlayan uygulamayı sürdüreceğiz."

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *