Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Talus: Chp, Önce Özeleştiri Yapsın

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, yaptığı açıklamada CHP'ye yüklendi. Talus, "CHP, seçim yenilgisine kılıf aramayı sürdürüyor. Özeleştiri yapmak yerine iftira ve karalamalarına devam ederek suçu başkasına atmaya çalışıyor" dedi.

Talus: Chp, Önce Özeleştiri Yapsın

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, yaptığı açıklamada CHP'ye yüklendi. Talus, "CHP, seçim yenilgisine kılıf aramayı sürdürüyor. Özeleştiri yapmak yerine iftira ve karalamalarına devam ederek suçu başkasına atmaya çalışıyor" dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, yaptığı açıklamada Cumhuriyet Halk Partisine yüklendi. Seçimin ardından CHP'nin kendilerini karalamaya devam ettiğini ifade eden Talus, şu ifadeleri kullandı:

''KENDİLERİNİ SORGULASINLAR'

14-28 Mayıs seçimlerinde halkın hem mecliste, hem de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tercihi çok net oldu. Bununla birlikte Kocaeli’nin her ilçesinde birinci parti olmayı başardık. Burada seçimi kazanan taraf olmamıza rağmen bizler milletimizin verdiği en ufak mesajı bile almaya, kendi adımıza özeleştirimizi yapıp eksiklerimizi görmeye çalışıyoruz. Muhalefet ise 15 seçimdir kaybettiği halde nerede hata yaptık diye kendini sorgulamaktan kaçıyor. Bunun yerine suçlayacak, karalayacak, iftira atacak yer aramayı sürdürüyorlar.

'AYNAYA BAKMAYI UNUTTULAR'

Sözlerini sürdüren Başkan Talus, "Depremzedeleri suçladılar, köylümüzü suçladılar, herkese ve herşeye bahane buldular ama aynaya bakmayı unuttular. Şimdi de seçimin sağlıklı geçmesi adına çaba sarf eden taraf olduğumuz halde bizi suçlamaya çalışıyorlar. Her türlü kural tanımazlığı sergileyen, alınan kararlara uymadan toplumu germeye çalışan taraf oldukları halde, şimdi emniyet teşkilatımız, valilik adına konuşmaya kalkıyorlar" seklinde konuştu.

'BU KAFAYLA SEÇİM KAZANAMAZLAR'

Başkan Talus, "Oysa aynı zihniyet şehitler vermemize neden olan terör örgütleri destekçileriyle seçim süreci boyunca işbirliği yaptılar. Ülkemizi bölmek için uğraşan her türlü yapıya özgürlük, işe iade sözü verdiler. Milletimiz de bunun üzerine gereğini yaptı. Belki de bu tabloyu görmemek için aynaya bakmak istemiyorlar ama iftira, karalama ve suçlu aramakla hiçbir yere varamayacaklar. Önce aynaya bakmaları, kendileriyle yüzleşmeleri gerekir. CHP’nin bu kafayla girdiği her seçimde alacağı sonuç değişmeyecektir" diye konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *