Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Su Akademisi’ne Görkemli Açılış

Su Perisi olarak tanınan Ebru Gucin Alikahya’da bulunan Su Akademisi’ni görkemli bir törenle açtı Su Akademi Türkiye’nin kurucusu Ebru Gücin Koronavirüs sebebiyle açılışı erte…

Su Akademisi’ne Görkemli Açılış

Su Perisi olarak tanınan Ebru Gucin Alikahya’da bulunan Su Akademisi’ni görkemli bir törenle açtı

Su Akademi Türkiye’nin kurucusu Ebru Gücin Koronavirüs sebebiyle açılışı ertelenen Su Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdi. İzmit Alikahya Mahallesi Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde bulunan Su Akademisi’nin açılışına kentin tanınan birçok ismi akın etti. Pandemi kurallarına riayet edilen açılışta yapılan duanın ardından öğrencilerle birlikte kurdeleler kesildi.

GENİŞ KATILIM

Açılışa Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Ticaret Kocaeli İl Müdürü Veysi Uzunkaya, İYİ Parti İl Başkanı Şambaz Yıldız, BBP İl Başkanı Remzi Kaya, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Türk Diyanet Sen Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Ali Karadaşlı, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Rumeysa Şen,  Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı  Pınar Arabay ile Su Akademisi öğrencileri ve velileri katılım gösterdi.

BİRÇOK OKUL VE OTELDEN DIŞLANDIM

Açılışta konuşma yapan Su Akademisi kurucusu ve eğitmeni Ebru Gücin “Bir hastalık sonucu tanıştığım su ile bugün bu noktaya kadar geldik. İlk su perisi olduğum günden bu yana çok çabaladım. Birçok okul ve otelden dışlandım. Ancak yılmadım çok çalıştım bu alandaki tüm sertifikaları alan ilk eğitmen oldum.

DÜNYA YIKILDI

Su Akademisi’ni açmak için çalışmaya başladığım ilk günden bu yana birçok zorlukla karşılaştım hatta dünya yıkıldı bile diyebilirim. Koronavirüs sebebiyle açılışımız ertelendi havuzlar kapandığı için birçok öğrencimin tedavisinde gerileme oldu. Şimdi tekrar başladık ve açıklarımızı kapatıyoruz. Şimdi eğer değerli başkanlarımda izin verirse açılışı öğrencilerimle yapmak istiyorum”dedi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *