Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sp’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Türkiye genelinde ittifaksız tek başına 1388 seçim bölgesinde Büyükşehir, İlçe ve Meclis üyeleri ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerine giren SP İlimizdeki Büyükşehir Belediye Ba…

Türkiye genelinde ittifaksız tek başına 1388 seçim bölgesinde Büyükşehir, İlçe ve Meclis üyeleri ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerine giren SP İlimizdeki Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı.  

Milli görüşün önemli isimlerinden Birol Aydın SP Büyükşehir adayı oldu.  Aydın’ın SP’nden büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildiğine dair dosyası seçim kuruluna da teslim edildi.

12 ADAYI KARAMOLLAOĞLU TANITACAK

SP açıklamasında yapılan istişare ve değerlendirmeler sonucunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olarak Sayın Birol Aydın belirlenmiştir açıklamasına yer verildi.  SP Kocaeli Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarını 21 Şubat Perşembe günü sadece basın mensuplarının katılımı ile saat 10.00’da İzmit Ramada Otel’de gerçekleştireceği basın toplantısı ile tanıtacak. Önümüzdeki günlerde de Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kocaeli’ne gelerek  başkan adaylarını açıklayacak. SP Aday Şöleninin Atatürk Kapalı Spor salonu yada Şehit Recep Topaloğlu Kapalı spor salonunda gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *