Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sinoplulardan Çayırova'da Gövde Gösterisi

Çayırova'da hizmete giren 'Türkeli Mücevherat’ın 2. şubesi , bölgenin saygın ve sevilen iş insanları ile siyasetçilerini açılışta buluşturdu.

Sinoplulardan Çayırova'da Gövde Gösterisi

Çayırova'da hizmete giren 'Türkeli Mücevherat’ın 2. şubesi , bölgenin saygın ve sevilen iş insanları ile siyasetçilerini açılışta buluşturdu. Ünal Yıldırım ve Ramazan Yılmaz ortaklığıyla açılan mağaza vatandaşlardan büyük ilgi görürken, adeta siyasilerin akınına uğradı.

Nüfus yoğunluğu bakımından 1. sırada bulunan ve ilçenin kurucularından olan Sinoplular, hemşehrilerinin açtığı mağazaya yoğun ilgi gösterdiler. Türkeli Mücevherat'ın 2. şube açılışı, Çayırova'daki Türkelilileri de bir araya getirdi. Türkeli'den gelen yörenin seçkin iş insanları, hemşerilerini açılışta yalnız bırakmadı.

ŞEVKİ DEMİRCİ’YE SİNOPLULARDAN BÜYÜK İLGİ

Açılış öncesi İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Sinoplu iş insanları Şevki Demirci ve İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilat Başkanı İlhami Bayrak ile birlikte mağaza açılışına katıldılar. 2014-2019 döneminde ilçede başarılı hizmetlere imza atan Şevki Demirci, İYİ Parti'den Çayırova Belediye Başkan Adaylığını açıklaması ile birlikte; Çayırova’da yaşayan Sinoplulardan yoğun destek ve ilgi gördü.

DEMİRCİ'YE AÇIK DESTEK

Türkeli'den gelen yörenin sevilen İş insanları Murza Kaya, Cafer Özcan, Tuncay Dinçel, Orhan Köksal , Ahmet Acar, Muhammet Tan ve Muhtar Bülent Tan Çayırovalı Sinoplular ile birlikte Şevki Demirci’ye açık destek vereceklerini belirtiler.

ÖZTÜRK DE ORADAYDI

Öte yandan ; Sinoplu , DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk ile Çayırova'nın tanınmış iş insanı ve uzun süre ilçede aktif siyasette yer alan Fatih Kartal'ın, hemşehrileri ile birlikte İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 'nı ziyaret ederek mağaza açılışına katılanlar arasındaydı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *