Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sihirli Eller Projesi

Cumhur İttifakı ve AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, çalışan anneleri de düşünerek projelere yön verdiklerini belirterek, “Anneler çalışırken çocukları …

Cumhur İttifakı ve AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, çalışan anneleri de düşünerek projelere yön verdiklerini belirterek, “Anneler çalışırken çocukları açacağımız kreşlerde olacak” dedi.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Çayırova Belediye Başkan adayı Bünyamin Çiftçi projelerini anlatarak vatandaşlardan destek istiyor. Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İlçe Başkanı Ekrem Karahan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez ile meclis üyesi adayları Çitçi’nin seçim çalışmalarına katıldı. Ev toplantılarına ağırlık veren Bünyamin Çiftçi, tek tek projelerini anlatarak destek istedi.

İnsanlarımızın içindeki gizli yetenekleri ortaya çıkaracaklarını ifade eden Çiftçi, tezhip, resim gibi el sanatları kurslarında yeni sanatçılar yetiştireceklerini ve Çayırova’yı bu konuda marka yapacaklarını söyledi. Kadınların el emeği göz nuru ürünlerini online olarak dünya çapında pazarlayacaklarını belirten Çiftçi, “Anneler çalışırken çocuklar açacağımız kreşlerde olacak. Annelerin aile ekonomisine katkıda bulunması sağlayacak çalışma yapacağız” dedi.

ROBOTİK KODLAMA SINIFLARI

Okullarda robotik ve kodlama sınıfları açacaklarını ifade eden Bünyamin Çiftçi,” Bilişim teknolojisinde gelişmeyi hedefliyoruz. Bilişim Vadisi’ne insan kaynağı yetiştireceğiz. Çocuklarımız teknolojiyi tüketen değil, üreten olacak. Türkiye’nin uzaya göndereceği uzay aracının tasarımında Çayırovalı bir gencimiz neden olmasın” dedi.

ŞEKER ÇİFTÇİ’YE OY İSTEDİ

Çiftçi’nin seçim çalışmalarına katılarak destek isteyen AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Çifçi’nin Çayırova’yı bilen, birikimli, tecrübeli ve mesleki bilgisi olan bir aday olduğunu ifade ederek, seçim beyannamesinde bir birinden önemli projeler açıkladığını, yeni dönemde yapılacak hizmetlerin Çayırova’ya değer ve prestij kazandıracağını söyledi.

 

 

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *