Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Şehir Merkezinde Yağış Yükseklerde Kar Yağışı Başladı

Meteoroloji Müdürlüğünün soğuk hava yağmur ve kar yağışı uyarısı sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başladı. Kocaeli’de sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı, yüksek kesimlerde yoğun bir şekilde etkisini sürdürüyor.

Şehir Merkezinde Yağış Yükseklerde Kar Yağışı Başladı

Meteoroloji Müdürlüğünün soğuk hava yağmur ve kar yağışı uyarısı sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başladı. 

Kocaeli’de sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı, yüksek kesimlerde yoğun bir şekilde etkisini sürdürüyor. Sıcaklıkların 2-3 derecelerde seyrettiği kent merkezine yakın alanlarda sabahın ilk ışıklarından itibaren soğuk ve yağış etkili olmaya başladı. Yüksek kesimlerde ise kar yağışı etkili oldu.

BAŞKANIN CEP TELEFONUNA BÖYLE YANSIDI

Kocaeli Üniversitesi’nin İzmit sınırları içerisinde olan Umuttepe Yerleşkesinde de ise karla karışık yağmur yoğun şekilde sürüyor. Belediye ekipleri ise ulaşımda aksamaların yaşanmaması için 24 saat görev başında bekliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın Kar yağışını sosyal medya hesabından böyle duyurdu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *