Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

SEDAŞ Ailesi Geleneksel Bayramlaşma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

SEDAŞ bölge müdürlüklerinde düzenlenen geleneksel Kurban Bayramı buluşmasında birlikte olan SEDAŞ ailesi, bayram mutluluğunu beraber yaşadı. Sakarya Elektrik Dağıtım A. Ş. (SEDAŞ) ailesi, bu yıl da Kurban Bayramı’nı birlikte kutladı.

SEDAŞ Ailesi Geleneksel Bayramlaşma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

SEDAŞ bölge müdürlüklerinde düzenlenen geleneksel Kurban Bayramı buluşmasında birlikte olan SEDAŞ ailesi, bayram mutluluğunu beraber yaşadı.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) ailesi, bu yıl da Kurban Bayramı’nı birlikte kutladı. SEDAŞ’ın Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze’deki bölge müdürlüklerinde eş zamanlı gerçekleşen bayram buluşmasında, yöneticiler tüm çalışanların bayramını kutladı. Etkinliğe SEDAŞ’ın Üst Yönetim Ekibi, bölge müdürleri, yöneticiler ve çalışanlar katıldı. SEDAŞ ailesinin bayramlaştığı törende çalışanlara kolonya ve çikolata ikram edildi.

ODYAKMAZ: BAYRAM BULUŞMALARIMIZ BİRBİRMİZE KARŞI SEVGİMİZİ VE DOSTLUĞUMUZU PEKİŞTİRİYOR 

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, bu bayram da tüm SEDAŞ ailesini yan yana görmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Geleneksel bayram buluşmalarımız birbirimize karşı sevgimizi ve dostluğumuzu pekiştiriyor. Törenin düzenlenmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Deprem bölgesinde görev yapan çalışma arkadaşlarımız başta olmak üzere tüm SEDAŞ ailesinin Kurban Bayramı kutlu olsun” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *