Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sarıdoğan: Kadınlar Üreten Bireyler Olacak

Körfez'de kadınların toplantısına konuk olan SP Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, Kadınları ikinci plana itilen değil, üreten ve çevresine daha çok katkı veren bir…

Sarıdoğan: Kadınlar Üreten Bireyler Olacak

Körfez'de kadınların toplantısına konuk olan SP Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, Kadınları ikinci plana itilen değil, üreten ve çevresine daha çok katkı veren bireyler haline getirmek istiyoruz” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, seçim çalışma ekibiyle birlikte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önceki gün Yeniyalı Mahallesi’nde kadınlar arasında gerçekleştirilen toplantıya davet edilen Recep Sarıdoğan, burada kadın seçmenlerle bir araya geldi. Sarıdoğan ardından mahalle esnafını ziyaret etti.

‘KADINLAR ÖN PLANA ÇIKAAK’

Kadınların toplantısında kendini tanıtarak konuşmasına başlayan ve Körfez’de gerçekleştirmeyi planladığı projelerden bahseden Sarıdoğan, “Kadınlarımız, toplumun en temelini oluşturmaktadır. Onları ikinci plana itilen değil, üreten ve çevresine daha çok katkı veren bireyler haline getirmek istiyoruz. Yeniyalı Mahallesi’nde üretime dayalı, kadınlarımız ile ilgili önemli projelerimiz var. Yeniyalı Mahallesi’nin daha yaşanılabilir bir yer olması için çaba sarf edeceğiz” dedi.

‘HALKLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’

Mahalle sakinlerinin şikayetlerini not alan Başkan adayı Sarıdoğan, Körfez’i vatandaşlarla birlikte yöneteceklerinin sözünü verdi. Toplantının ardından mahalle esnafını da ziyaret eden Recep Sarıdoğan, “Esnafın her geçen gün artan sorunlarını en aza indireceğiz. Esnafın rahat nefes alması için Körfez Belediyesi’nin her türlü imkanını sunacağız” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *