Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sarıbay; Partilileri Uyardı

Sarıbay; Partilileri Uyardı ‘Sosyal Medya Hesaplarından Yorum Ve Dini Polemiklere Girmeyin” CHP İzmit İlçe Örgütü’nün ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programda Millet İ…

 ‘Sosyal Medya Hesaplarından Yorum Ve Dini Polemiklere Girmeyin”

CHP İzmit İlçe Örgütü’nün ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programda Millet İttifakının İzmit Belediyesi Meclis üyesi adayları tek tek tanıttı. CHP İzmit’te 1 Mart  2019 Cuma günü  itibariyle meclis üyelerinin tanıtım reklamları da dönmeye başlayacak.  Programda konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay partilileri uyardı.  “Sosyal medya sitelerine dikkat edin. Yorum yapmayın,  Dini paylaşım ve polemiklere girmeyin” dedi.

KUSURSUZ EV SAHİPLİĞİ

Tanyıldız Düğün Salonu’nda düzenlenen programa CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, meclis üyeliği adayları ve çok sayıda partili katılım gösterdi. Toplantıda Millet İttifakı kapsamında CHP listelerinden seçime giren İYİ Partili meclis üyeliği adayları da tanıtıldı.

GÜÇLÜ BİR MECLİS TABLOSU OLUŞTURDUK

İlk Kürsüye çıkan CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet oldu. Kahvaltı öncesi “Nasıl Bir İzmit Hayal Ediyorsunuz” slayt gösterisi sunumu yapıldı. İzmit Halkına mikrofon uzatıldı. CHP Milletvekili ve Millet İttifakı’nın İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Büyük bir kararlılıkla inandığımız yolda yürüyoruz. Güçlü bir meclis tablosu oluşturduk. Bu kenti doğru yönetme iddiası ortaya koyduk. Proje üstüne proje yapacak, kentin marka değerini arttıracak, sorunlara çözüm getirecek bir kent oluşturma adına kadromuzu kurduk. Kentte varlığı olan, önemli işler başarmış, önemli isimlere yer verdik. Mahallesinde sevilen halkta sevilen çok sayıda mahalle muhtarımıza yer verdik listemizde” dedi.

 BU KADRO İLE ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Hürriyet, “Gönül isterdi ki herkes listede olsun ama belirli bir sayıda isim yazmamız gerekiyordu. Meclis tablolarından kırılanlar olabilir. Bu insani bir duygudur. Kimseyi ötekileştirmeden bir liste oluşturmaya gayret ettik. Ortak aklı hakim kıldık. Birçok insandan görüş aldık. Sonra bu tablomuzu oluşturduk. Benim içime sinen bir kadro. Kazandığımızda bu kadrolarla çok güzel işler yapacağız. Eskiden Avrupa kentiydi bu kent şimdi kasaba görünümümde. Gülümseyen şehir İzmit’i hep birlikte oluşturacağız. Toplumdaki değişim beklentisi vardı. Mevcut belediye meclis üyelerimizi gönül koymadan destek verdik” dedi.

KİMSE KAPRİS YAPMASI

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Partilileri uyardı. Birincisi sosyal medya hesaplarınıza  dikkat edin. Dini paylaşımlar polemiklere girmeyin. Sosyal medyada herkes özenli davransın. Sıkıntılarımız sosyal medya paylaşımlarından meydana geliyor. Halka dokunun bütün çalışmalarımıza herkes davetli. Herkes ödevli ve görevli. Burada bulunan bütün organlarımız seçimlerin içinde aktif olarak görev alsınlar. Kimse kapris yapmasın” diye konuştu.

HÜRRİYET’E İNANDIK, DESTEK VERECEĞİZ  

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Bu kahvaltılar artık nihayete erecek ve daha fazla saha çalışmaları yapılacak. 15 yıldır İzmit’in bu bütçelerle geldiği durum gerçekten vahim. İzmit’i Türkiye’de il olarak bilirler. Sadece iki tane park, bahçe yapmakla belediyecilik yapılmıyor. Belediyecilik hizmetleri bir lütuf değil. Bu bütçelerle malesef hiçbir şey yapılamadı. 1999’da Sefa Sirmen’le seçim yarışına girdik. Sefa beyi eleştirdiğim yer şehir merkezine AVM yapılmasına karşı olmamdı. Şehir esnafının işleri ihmal edilebilir diye itiraz etmiştim. İZAYDAŞ’a o kadar itiraz edildi. Yine ikinci bir İZAYDAŞ yapılmak isteniyor. Küçük bütçelerle inandıktan sonra çok güzel işler yapılabiliyor.  Sayın Cumhurbaşkanı İstanbul’a ihanet edildi dedi. İstanbul’a ihanet edildi de, İzmit’e ihanet edilmedi mi? Biz Fatma Hürriyet Kaplan’a inandık. Biz ona her türlü desteği vereceğiz” dedi. Toplantı sonrası toplu fotoğraf çekildi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *