Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sarı: Başiskele’de Yeni Aday Çıkarıp Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz!

Başiskele Belediye Başkan adaylığı düşürülen Anıl Acurman için verilen karara tepki gösteren CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, “Alkol etkisiyle adaylığa itiraz ettiğini söyleyen birinin şikayetiyle verilen bir karar. Söylenecek çok şey var.

Başiskele Belediye Başkan adaylığı düşürülen Anıl Acurman için verilen karara tepki gösteren CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, “Alkol etkisiyle adaylığa itiraz ettiğini söyleyen birinin şikayetiyle verilen bir karar. Söylenecek çok şey var. Biz Başiskele’yi bu şekilde bırakmayacağız, yeni aday çıkarıp çalışmaya devam edeceğiz.“ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, Başiskele adaylığı düşürülen Anıl Acurman’ın süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kocaeli Adliyesi önünde karara tepki gösteren Sarı, Başiskele’de yeni aday çıkaracaklarını açıkladı.

‘SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR’

Sürecin olumsuzlukla sonuçlanacağını beklemediklerini söyleyen İl Başkanı Sarı, “Böyle bir şey beklemiyorduk. Söylenecek çok şey var. En kısa sürede yeni adayımızı çıkartacağız ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Süreç şu anda ne yazıkki böyle sonuçlandı. 1 Mart akşamına kadar adayımızı ilan edeceğiz.” şeklinde konuştu.

İTİRAZ EDEN VATANDAŞIN MESAJINI OKUDU

İtiraz eden vatandaşın attığı mesajı da okuyan Sarı, “Eşimden ve çocuklarımdan ayrıldıktan sonra Kocaeli’de oturuyordum bunalımda iken alkol almam esnasında içkiyi kaçırdıktan sonra aday arkadaş için dilekçe verdim. Şimdi de yaptığım iş için utandığımdan buradan taşınıyorum, şehirden ayrılıyorum. İçki masasının sonu bana ağır oldu, herkesten utanıyorum özür diliyorum”  Bu arkadaşım Kocaeli ile bağı yoktur. Biz Başiskele’yi bu şekilde bırakmayacağız. Sonuna kadar mücadele edip Başiskele’yi kazanacağız. Zaten hazırlıklıyız, çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *