Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Şanbaz Yıldız, Akşener’e Destek İstedi

İYİ Parti 28.

Şanbaz Yıldız, Akşener’e Destek İstedi

İYİ Parti 28. Dönem Milletvekili adayı Şanbaz Yıldız, partililerinden hafta sonu yapılacak kurultayda Meral Akşener’e destek istedi

İYİ Parti İl eski Başkanı ve Milletvekili adayı Şanbaz Yıldız, hafta sonu gerçekleştirilecek olan olağan genel kurultay öncesi yaptığı açıklamada Genel Başkanları Meral Akşener’e destek istedi. Sosyal medya hesabından destek açıklamasını paylaşan Şanbaz Yıldız’ın ifadeleri şöyle:

‘HANGİ LİDER KURULTAYINI SOKAKTA YAPTI?’

Hangi parti, bizim gibi zor şartlarda kuruldu? Hangi parti, kurultayını sokakta yaptı? Hangi partinin lideri, salon verilmeyince bir çöp tenekesinin üzerine çıkıp konuşma yapmak zorunda kaldı? Bunca tehdide, baskıya, hakarete, uydurma davalara hangi siyasi partinin genel başkanı maruz kaldı? Bir siyasi parti dününü unutursa kendisine güçlü bir yarın inşa edemez. Bu yüzden İYİ Partili yol arkadaşlarım asla ve asla dününü unutmamalıdır.

‘MİLLETİN SESİ OLDU’

Onurlu dünümüzde bir liderin çıkıp Cesurlar Hareketini kurması, o liderin tüm baskı ve tehditleri boşa çıkarması, bizlerin önünde korkmadan yürümesi vardır. O lider olamaz denilenleri oldurmuş, yapılamaz denilenleri yaptırmıştır. Kulağını yalnızca milletine veren o lider, linç de edilse doğruları söylemekten vazgeçmemiş, ne yazık ki haklılığı o konuşurken değil, çok sonrasında anlaşılmıştır. Ama o yılmamış, milletinin sesi olmaya devam etmiştir.

‘ÖZDE YOL ARKADAŞLARI OLMALIYIZ’

Değerli yol arkadaşlarım; bizlerin şimdi büyük bir sorumluluğu var. Genel Başkanımız Meral Akşener, bugüne kadar hep yük taşıyan oldu, vefasızlığa da uğrasa sorumluluğu gereği herkesi sırtında taşıdı. Ama artık görev bizlerin! Onun yüküne ortak olmak, onun önünde siper olmak, bir mücadele varsa bunu birlikte gerçekleştirmek zorundayız. Bizlerin sorumluluğu var! Bizler, makam ve mevki hırsı olmadan, önce ülkemiz sonra da partimiz ve liderimiz için canla başla çalışmak zorundayız. Bizler koltuk talep eden değil, tam tersi, ilkelerin ve ülkülerin peşinde yürüyen olmalıyız. Evet, bizler Meral Akşener’in sözde değil özde yol arkadaşları olmalıyız.

‘YÜKÜNE ORTAK OLMALIYIZ’

Büyük kongremizi hafta sonu yapacağız. Yeni kadrolarımızın söz konusu ülkemiz, partimiz ve liderimiz Meral Akşener olduğunda çelik gibi sert, ‘Korkma’ diyen Mehmet Akif Ersoy gibi yürekli, Ulu Önder Atatürk’ün askerleri gibi inançlı ve büyük Türk milleti gibi umutlu olmalıdır. Değerli yol arkadaşlarım; sorumluğumuz büyüktür, görevimiz büyüktür. Haydi! Yeniden yollara çıkma, Meral Akşener’in yanında yürüme zamanı! Onun yüküne ortak olma, almadan verme, karşılıksız direnme ve hep birlikte ‘Kahrolsun istibdat, yaşasın hürriyet’ deme vaktidir. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *