Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Saadet-Gelecek Partisi Gölcük’te Ortak Adayını Açıkladı

Saadet Partisi Gölcük'te Gelecek Partisi ile güç birliği yaparak ortak adayı SP'nden Belediye Başkan Adayı olarak Yüksek Makine Mühendisi Mehmet Emin Özçelik'i açıkladı. Milli Yol Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’da Adaya destek verecek.

Saadet-Gelecek Partisi Gölcük’te Ortak Adayını Açıkladı

Saadet Partisi Gölcük'te Gelecek Partisi ile güç birliği yaparak ortak adayı SP'nden Belediye Başkan Adayı olarak Yüksek Makine Mühendisi Mehmet Emin Özçelik'i açıkladı. Milli Yol Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’da Adaya destek verecek. 

Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanlığı önünde yapılan açıklamaya; Saadet Partisi GİK Üyesi Recep Saridoğan, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Halil Kayin, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Hasan Arabaci, Saadet Partisi Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Reyhan ŞengüN, Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Özsoy, Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Güden, Saadet Partiİ Gölcük Kadın Kolları Başkanı Şükriye Bilgilİ ve Birçok partili ve vatandaş aday tanıtım törenine katıldı. 

ÖZSOY: "GÖLCÜĞÜMÜZÜ HAK ETTİĞİ YAŞAMA KAVUŞTURACAĞIZ"

Programın açılış Konuşmasını İlçe Başkanı Mustafa Özsoy gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Özsoy: Uzun zamandır gerçekleştirilen istişareler sonucunda Gölcüğümüzü hak ettiği yaşama kavuşturacak adayımızı belirledik. Gölcüğümüzün birçok sorunu var Otopark sorunu, Trafik sorunu, Gençlerimizin Sosyalleşecek bir alan bulamadığı için diğer ilçelere gitme sorunu biz bu sorunların çözümünü biliyoruz. İnşallah önümüzdeki haftalarda Proje Tanıtım Toplantısı’nda hazırladığımız çözüm önerilerini 1 Nisan’da gerçekleştirmek üzere halkımızla paylaşcağız.

KAYIN: "GÖLCÜK EMİN ELLERDE OLACAK"

Selamlama konuşmalarını gerçekleştiren Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Halil Kayın: Saadet Partisi demek milli görüş demek. Milli görüş demek belediyeyi kazandığımız gün Saadet Partisi rozetini çıkarıp tüm şehrin belediye başkanı olmak demektir. Tüm Gölcüklülerin belediye başkanı olmak demektir.  Milli görüş belediyeciliği demek dertlere derman, işsize iş ve sorunlara çözüm demek. Sorunların çözümü için milli görüşü ve Saadet Partisi’ni tercih edeceğiz. Gölcükte Gelecek Partimiz ile ortak aday çıkarttık ve Gölcük emin ellerde olacak inşallah. Gölcük'e Saadet Gelecek !

GÜDEN: GÖNÜLLERİNİZ, OYLARINIZI ALMAYA GELDİK 

Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Güden'de açıklamalarında "Birlikten kuvvet doğar. Biz Gölcük'te birlik olmaya, gücümüze sizlerinde desteğiyle güç katmaya geldik. İşte Gölcük halkının güveneceği, inanacağı dürüst, proje insanı. Destekleriniz Gölcüğü'müzü daha yaşanılabilir kılacak.  Sizlerin desteğiyle depremin yaralarını 24 yıldır silemeyen iktidara inat Gölcük'ü Kocaeli'nin sevgiyle donatılmış ilçesi yapacağız. İşte kadro, işte ekip burada sizlerin hizmetinize hazırdır. Gönülleriniz oylarınızı almaya geldik dedi.  

ÖZÇELİK: “GÖLCÜK HAYDi BiSMiLLAH”

Gölcük Belediye Başkan Adayı Mehmet Özçelik açıklamalarında Kıymetli İlçe Başkanım, Değerli İl Başkanım Basınımızın Güzide temsilcileri Gölcüğümüzün dört bir yanından gelen Gölcük sevdalısı Hanımefendiler, Beyfendiler geleceğimizin teminatı sevgili gençler hepiniz hoş geldiniz. 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Gölcüğümüzü etkileyecek çok önemli bir karar vereceğiz. Saadet Partisi olarak israfı, kayırmacılığı, rüşveti, savurganlığı önleyecek Milli Görüş Belediyeciliğini yaşatacak kadrolar ile geliyoruz. rtık Adil Düzeni esas alan Milli Görüş ruhunu Gölcüğe getirme vakti geldi. Buradan tüm kardeşlerime sesleniyorum. İşin ehli olan Saadet Partisini iş başına getirirseniz 1 Nisan 2024’ten sonra asla torpile ihtiyacınız olmayacaktır dedi. 

"YOLSUZLUĞA VE SAVURGANLIĞA SON VERECEĞİZ"

Özçelik; Yolsuzluğa ve Savurganlığa son vereceğimiz gibi toleransımız da olmayacaktır. Bize emanet edilen Gölcük belediyesi kaynakları yetim malı kadar kutsaldır. Belediye kaynakları yerinde, zamanında ve israf edilmeden Akıllıca hizmetlerde kullanılacaktır. Tek lüksümüz Gölcük halkımızın saadeti ve mutluluğudur. 50 Yılı aşkın süredir yaşadığım Gölcüğümüzde, Beklenilen hizmetlerde bir arpa boyu yol alınamamıştır. Otopark sorunu Gölcüğümüzde çözülmedi, kapalı pazar sorunları çözülmedi, Gölcük trafiği insanlarımızı yorar oldu. Gölcüğün Saadeti ve Huzuru için Tüm etüdler yapıldı, Projelerimiz hazırlandı ve 1 Nisan sabahında Milli Görüş kadrolarını beklemektedir dedi. Öte yandan Gölcük’te 1 Nisan’da itibaren seçimi Saadet Partisi değil tüm gölcük halkı kazanmış olacak. Bizler iş başına geldiğimizde vatandaşlarımıza eşit hizmet sunacak parti ayrımı yapmayacağız. 2024 Mahalli İdareler seçiminde şahsımı aday gösteren siz kıymetli teşkilat mensuplarımıza teşekkür borç biliyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum, Haydi Bismillah” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *