Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Rotaryenlerden İzmit’e 2 Önemli Katkı

İzmit Rotary Kulübü İzmit’e yaşlı dinlenme odası Mehmet Akif Ortaokuluna ise müzik sınıfı kazandırdı.

Rotaryenlerden İzmit’e 2 Önemli Katkı

İzmit Rotary Kulübü İzmit’e yaşlı dinlenme odası Mehmet Akif Ortaokuluna ise müzik sınıfı kazandırdı.

İzmit Belediyesi Asırlık Çınar Evi, İzmit Rotary Kulübü tarafından İzmit Rotary Kulübü ve Darülaceze Vakfı iş birliği ile yaşlı dinlenme odasına dönüştürüldü. Yaşlı odasının tüm eşyaları temin edilerek tamamlandıktan sonra oda, sosyal hizmetlere teslim edildi. Yaşlılar dinlenme odasının açılışına; İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu, İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu ve eşinin yanı sıra Geçmiş Dönem Guvernörü Gülperi Gürpınar ve Dönem Guvernörü Suat Baysan ve Eşi Belgin Baysan, Dönem Bölge Sekreteri Ece Acar, Guvarnör Yardımcıları Murad Ardaç ve Mehmet Özel ve Eşi Didem Özel katıldı.

‘HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ’

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu ile Asırlık Çınar evi ve faaliyet alanları da gezilerek heyete bilgi verilmesinin ardında resmi açılış ve fotoğraf çekimleri yapıldı. İzmitli büyükler için değeri büyük ve keyifli bir alan sosyal hizmetler aracılığı ve İzmit Rotary Kulübü desteği ile şehrimize kazandırılmış oldu. İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu, İzmit Belediyesi ile sosyal projelerde her zaman beraber olmaya ve böyle değerli projelere her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

ÖĞRENCİLERE MÜZİK SINIFI KAZANDIRILDI

İzmit Rotary Kulübü akabinde rotaryenlerin katkılarıyla yenilenen Kocaeli Mehmet Akif Ortaokulu müzik sınıfının açılışını gerçekleştirdi. İzmit Rotary eşleri liderliğinde tamamlanarak minik kalplerin modern standartlarda eğitim almasına katkı sunacak olan müzik sınıfı için rotaryenlere teşekkür edildi. İzmit Rotary Kulübü başkanı Hüseyin Alçıoğlu, burada yaptığı açıklamada “Eğitime her destek çok önemlidir. Başta eşim Esin olmak üzere tüm İzmit Rotary Kulübü üye eşlerini kutlarım” dedi.

BİRLİKTE SUNUM YAPTILAR

İzmit Rotary Kulübü 2420 Bölge Resmi Guvernör ziyareti Kulüp Başkanı Hüseyin Alçıoğlu ve eşi Esin Alçıoğlu'nun ev sahipliğinde Wellborn Otelde yapıldı. Geceye İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu ve Sosyal Hizmeter Müdürü Yasemin Kahveci, 2420 Bölge Guvernörü Suat Baysan ve Eşi Belgin Baysan, Bölge Sekreteri Ece Acar, Guvernör Yardımcısı Murad Ardaç İzmit Rotary Kulübü Yönetim kurulu ve üyeleri de katıldı. İzmit Rotaract Kulübü sunumu sonrası İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu ve Başkan eşi Esin Alçıoğlu, sunumlarını katılımcılar ile paylaştı. Yoğun ve kalabalık katılımlı gece sonunda sunum ve yorumlar beğeni topladı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *