Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Rotaryenler Kırmızı Beyaz Kıyafetlerini Giyip 30 Ağustos'u Coşkuyla Kutladı

İzmit Rotary Kulübü 30 Ağustos Zafer Bayramının 101. yıl dönümünü Wellborn Luxury Hotel'de giydikleri kırmızı beyaz kıyafetleriyle düzenlenen özel bir programla kutladı.

Rotaryenler Kırmızı Beyaz Kıyafetlerini Giyip 30 Ağustos'u Coşkuyla Kutladı

İzmit Rotary Kulübü 30 Ağustos Zafer Bayramının 101. yıl dönümünü Wellborn Luxury Hotel'de giydikleri kırmızı beyaz kıyafetleriyle düzenlenen özel bir programla kutladı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki Türk ordusunun, 26 Temmuz 1922'de başlayan ve 30 Ağustos'ta zaferle taçlandırdığı Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 101. yıl dönümü, yurt genelinde çeşitli etkinliklerle kuytlanırken, İzmit Rotary Kulübü de özel bir kutlama programı hazırladı. Başiskele Wellborn Luxury Hotel'de düzenlenen 30 Ağostos Zafer Bayramı gecesine üyeler özel konsepte kırmızı-beyaz kıyafetler giyerek şıklıklarıyla göz kamaştırdılar. 

ATATÜRK'ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SESLENDİRDİLER

Sanatçı Öznur Altıntaş ve müzik grubu Atatürk'ün sevdiği şarkılar ı 30 Ağustos Zafer Bayramına özel  seslendirerek geceye ayrı bir renk ve neşe kattı. Günün anlam ve önemini belirten  konuşmaları Prof. Dr. İbrahim Şirin, Gelecek Dönem Guvernörüm İlter Ergürbüz, Bölge Sekreteri Tolga Bostancı, Guvernör Yardımcısı, Erman Kumcu, Guvernör Yardımcısı Emre Ural, Guvernör Haluk Ulusoy  yaptı. Geceye konuk olarak katılan Prof. Dr. İbrahim Şirin'e Kulübün flamasını gelecek Dönem Guvernörü İlter Ergürbüz takdim etti. 

TEŞEKKÜR ETTİ 

Gecede açılış konuşmasını yapan dönem başkanı Teoman Cesur; ''Bu akşam İzmit Rotary Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen 30 Ağustos  Zafer Bayramı gecemize Körfez, Yahya Kaptan, Körfez, Yalova, Bostancı, Topkapı ve Fındıkli Rotary Kulupleri de katılarak zenginleştirdiler. Özellikle toplantımızda bulunan Haluk Guvernörüm, İlter Guvernörüm, Bölge Sekreterimiz, Erman Guvernör Yardımcım, Emre Guvernörüme şükranlarımı sunuyorum.Tabi ki katılım gösteren, destek veren ve yanımızda olan kulüp başkanlarımız ve yönetim ekipleri olmasa böyle güzel ve coşkulu bir kutlama gerçekleştiremezdik. İyi ki Rotaryenim, İyi ki varsınız Rotary Ailem diyerek 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *