Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Refah’ta Aras Şov Yaptı

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın Yeniden Refah Partisi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras esprile…

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın Yeniden Refah Partisi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras esprileriyle adeta şov yaptı.

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın tarafından Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret gerçekleştirildi.  Tahir Büyükakın’ı Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras,İzmit İlçe Başkanı Musa Kahya, ve il yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Tahir Büyükakın’a ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve il yöneticileri eşlik etti.

“HAYIRLI İŞLERDE BİRLİKTE OLALIM”

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ziyarette yaptığı konuşmada, “Yeninden Refah Partisi İl Başkanlığına hayırlı uğurlu olsun demek için geldik. Hayırlı işlerde birlikte olalım. Memleket için doğru olan ne ise hep birlikte çalışalım. Biz her zaman bu ülkenin menfaati için bir aradaydık. Bundan sonra da İnşallah önümüzdeki süreçte kardeşlik ve birlik ruhumuz devam eder” diye konuştu. AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy yaptığı kısa konuşmada, “Bizde memleket için Kocaeli için hep beraber çalışmak isteriz” dedi.

“TALİMATA GÖRE HAREKET EDECEĞİZ”

Büyükakın’ın ardından konuşan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, “Belediye başkanlığı ayrı bir şey. Geçmişte valilik yaptınız. Artık sivil dolaşacaksınız. Başkan olunca artık yandın. Alllah yardımcınız olsun. Ben bunların hocalarınızım. Hem tecrübemiz hemde kıdeminiz bakımından hocanız sayılırım. Yarın öbür gün Kocaeli’nin nüfusu 5 milyonu geçecek. İzmit’te bir sıkışıklık var. O tarafın planlarına ağırlık verirseniz iyi olur. Biz iyi yapılanı da yapılmayanı da söyleriz. Biz Erbakan’ın talebeleriyiz. Bir sürü birliktelikler var. Biz şablonumuza uyana oy vereceğiz. Geçtiğimiz cumartesi günü genel başkanımızla bir toplantımız vardı. Tüzük tadilatı yapıldı. Genel başkan herkesin görüşünü aldı. Bu değerlendirilecek ve ne yapmamız gerektiği bizlere söylenecek. Tüm partilere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİNÇ SİMİT DİYALOĞU

Ziyarette zaman zaman ilginç diyaloglar da yaşandı. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, AK Partililere simit ikramında bulunulduğunu görünce esprili bir dille, “Oğlum bunlar simit yemez lan. Biz yeriz onu” dedi. Aras’ın bu sözlerinin ardından odadakiler gülüştüler. Mehmet Aras’ın sözlerine yanıt veren Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, “Bu arada simit de yiyoruz” diye yanıt verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *