Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Raylı Ve Kablo Sistemler Şube Müdürlüğü Kurulacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısında yeni kurulacak olan Raylı ve Kablo Sistemler Şube Müdürlüğüyle ilgili madde oy birliğiyle kabul edildi.

Raylı Ve Kablo Sistemler Şube Müdürlüğü Kurulacak!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısında yeni kurulacak olan Raylı ve Kablo Sistemler Şube Müdürlüğüyle ilgili madde oy birliğiyle kabul edildi.
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı,  Tahir Büyükakın başkanlığında Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 23 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste Büyükşehir’e kurulması planlanan yeni daire başkanlığıyla ilgili madde karara bağlanarak onaylandı. 
 

MÜDÜRLÜKLER YENİ DAİRE BAŞKANLIĞINA BAĞLANACAK

Raylı Sistem Etüt Proje Şube Müdürlüğü, Raylı Sistemler İşletme ve İdare Şube Müdürlüğü, Raylı Sistemler Yapım Şube Müdürlüğü isminde müdürlükleri yeni daire başkanlığına bağlanacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı Raylı ve Kablo Sistemler Şube Müdürlüğü ile Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı Raylı Sistemler Şube Müdürlüğü ise kaldırılacak. 
 

BÜYÜKAKIN: RAYLI SİSTEMLERDEN SORUMLU OLACAK

Konuyla ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Bizim zaten böyle bir müdürlüğümüz var. Bu müdürlüğümüzün belediyedeki tarafı, yapım işleri ile ilgili tarafı. Yani raylı sistemlerin yapımı, etüdü bu müdürlüğe bağlı olacak. Şu anda tramvayın işletmesi UlaşımPark’ta. Yeni yapılacak Raylı ve Kablolu Sistemler Şube Müdürlüğü ise raylı sistemlerin yapımını, projesini, etüdünü ve incelemesini üstlenecek" dedi.
 

İTFAİYECİLERE ÖNEMLİ GÖREV

19-29 eylül tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dabi Emirliği’ne bağlı Emirates Teknik ve Güvenlik Merkezi ile Abu Dabi ve Dubai Belediyelerine, tüm ulaşım, iaşe ve konaklama masraflarının Türkiye Belediyeler Birliğince karşılanacağı ziyarete katılmak üzere Kocaeli İtfaiye Dairesi Başkanlığı personellerinin görevlendirilmesi ile ilgili rapor mecliste görüşülerek onaylandı.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *