Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ramazan Ömeroğlu, Aday Adaylığını Açıkladı!

Ramazan Ömeroğlu, 2024 Belediye seçimlerine aday adayı olduğunu açıkladı. Ömeroğlu, bugün burada en önemli günümde yanımda olan, Başkanlarım, AK PARTİ ailem muhtarlarım, STK yöneticilerine ve her zaman her durumda yanımda aileme teşekkür ederim.

Ramazan Ömeroğlu, Aday Adaylığını Açıkladı!

Ramazan Ömeroğlu, 2024 Belediye seçimlerine aday adayı olduğunu açıkladı.

Ömeroğlu, bugün burada en önemli günümde yanımda olan, Başkanlarım, AK PARTİ ailem muhtarlarım, STK yöneticilerine ve her zaman her durumda yanımda aileme teşekkür ederim. ’Dilovası’nın vatandaşı olarak her karış toprağında ayak izim var. Bu kutlu yolda Dilovası vatandaşına hizmet vermekten mutluluk duyacağım. Bu kutlu yola çıkmış bulunmaktayım’’ diye açıkladı. Ramazan Ömeroğlu, ‘’Siyasi geçmişimden biraz bahsedecek olursam, Refah Partisi ilçe gençlik kolları başkanlığı, Dilovası Fazilet partisi belde teşkilatı kurucu başkanı, Dilovası Belediye meclis üyeliği, AK Parti kurucu ilçe yöneticiliği görevlerinde bulundum’’.
 

 

‘’AK PARTİ ŞAHISLARIN DEĞİL MİLLETİN PARTİSİ’’

‘’Değişim hayatın bir gerçeğidir. Bizde bu hakikati AK Parti içinde bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın her fırsatta belirttiği gibi, ‘’ AK Parti şahısların değil milletin partisidir’’!. Çok doğru bir cümle bu parti milletin partisidir. Ve sonuna kadar AK Parti için çalışacağız’’ dedi.

‘’HAKKA HİZMET HALKA HİZMET’’

‘’ Belediye seçimlerin kazandığımız zaman daima halkımızla iç içe olup, sorunlar için çözümcü olacağız. Dilovası’nı her zaman daha ileriye götürecek projeler yapacağız. Daha iyi olmak için Halka hizmet hakka hizmet düsturuyla vatandaşlarımıza hizmet sunacağız’’ dedi.

RAMAZAN ÖMEROĞLU KİMDİR?

1968 Ağrı  doğumlu 50 yıldır Dilovası'nda yaşamakta Evli ve 5 çocuk babası.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *