Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Pirelli Ve Prometeon'Da İşçi Alımı Başladı

Pirelli ve Prometeon lastik fabrikası geçici personel istihdamı yapacak. Küresel lastik sektörünün iki büyük oyuncusu Pirelli ve Prometeon, İzmit’te üretim yaptığı tesislerine…

Pirelli ve Prometeon lastik fabrikası  geçici personel istihdamı yapacak. Küresel lastik sektörünün iki büyük oyuncusu Pirelli ve Prometeon, İzmit’te üretim yaptığı tesislerine geçici personel alımı yapacak.Müracatlar 11 Mart tarihinde başlayacak.

BAŞVURULAR İŞ-KUR ARACILIĞIYLA 

Pirelli ve Prometeon Lastik Fabrikaları üretim bölümünde gerçekleştirilecek geçici personel alımları için başvurular; 11 Mart Pazartesi tarihinden itibaren Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresinden yapılabilecek.

İki şirketin ortak yaptığı açıklamaya göre; başvuru yapacak adaylarda aranacak özellikler ise şöyle;

1-İlk kez çalışacak adaylar için 19 yaşından gün almış, 29 yaşından gün almamış olmak.

2-Lise, endüstri meslek lisesi, teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okul mezunu olmak.

3-Fabrika servis güzergahında ikamet ediyor olmak.

Belirtilen şartlara uyan adaylar; başvurularını şahsi olarak Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresine yapabilecek. Ayrıca, direkt İŞKUR’a başvuran adayların www.tplgecici.com adresinden de başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Başvuru sonrası yapılacak test ve mülakatları başarılı şekilde geçerek, sağlık kontrollerini eksiksiz olarak tamamlayan adaylardan ihtiyaç kadarı sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
5 kişiden 4 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *