Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Öztorun Oto 30. Kuruluş Yıldönümü Coşkuyla Kutlandı

İzmit ve Sakarya'nın önde gelen otomobil servis ve satış merkezlerinden Öztorun Oto, kuruluşunun 30. yıl dönümünü, kurucularından başlayarak tüm çalışanlarının katılımıyla Ramada Otel'de görkemli bir törenle kutladı.

Öztorun Oto 30. Kuruluş Yıldönümü Coşkuyla Kutlandı

İzmit ve Sakarya'nın önde gelen otomobil servis ve satış merkezlerinden Öztorun Oto, kuruluşunun 30. yıl dönümünü, kurucularından başlayarak tüm çalışanlarının katılımıyla Ramada Otel'de görkemli bir törenle kutladı.

1994 yılında Öztorun kardeşler tarafından temelleri atılan ve bugün otomobil sektöründe adından sıkça söz ettiren firma, geçmişten geleceğe uzanan başarılı yolculuğunu, çalışanlarına verdiği kıdem ve başarı ödülleriyle taçlandırdı.

 ÇEYREK ASIRLIK DENEYİM

Sabri Öztorun, Koray Öztorun ve Orkun Öztorun kardeşlerin, babaları İzmit Devlet Hastanesi eski başhekimi Op. Doktor Ahmet Yavuz Öztorun’un (rahmetli) önderliğinde 1994 yılında kurdukları, Öztorun Oto 30. kuruluş yılını, tüm çalışanları ile birlikte Ramada Otel’de kutladı.Öztorun Oto Kocaeli ve Öztorun Sakarya şube çalışanlarının bir araya geldiği bu özel gecede kıdem ödüllerinin yanı sıra, 2023 yılı başarı ödülleri de, bir yıl boyunca yüksek performans gösteren çalışanlara verildi.Gecenin en duygusal anları ise, 25. Yıl Kıdem Ödüllerinin takdiminde yaşandı. Toplam 5 kişinin 25. Yıl Kıdem Ödülünü aldığı bu anlarda, bu 5 kişi 30 yıllık bir şirketin çeyrek asırlık kısmına şahit olmanın haklı gururunu yaşadılar. Satış Müdürü Elif Babacan, Servis Müdürü Murat Sağlam’ın yanı sıra; Ofis Destek Elemanları Asuman Harput ve Güler Argun ve ayrıca eski formen şimdinin son kontrol uzmanı Gürsel Diken de 25. yıllarını kutladılar.

19 KİŞİ KIDEM ÖDÜLLERİNİ TÖRENLE ALDI

Bunun yanı sıra 20. Yıl, 15. Yıl ve 10. Yıl kıdem ödülleri ile toplamda 19 kişi kıdem ödüllerini aldı. Çalışan sadakatinin ve bağlılığının göstergesi bu anlar, Öztorun Oto’nun 30. Yılını kutlarken uzun süredir çalışan ekibiyle de şirket hafızasını koruduğunun ve tüm tecrübesiyle “Kişiye Özel, Herkese Eşit” hizmet mottosuyla yoluna devam ettiğinin kanıtı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise, 27 yıl ile en yüksek kıdeme sahip olan Mekanik Atölye Formeni Ceyhun Çılkın’ın önderliğinde, bir çekiliş töreni ile 30. yıla özel 30 hediye sahipleri ile buluştu.03.03.1994 tarihinde 2 otomobillik bir showroom ve servis kısmında sadece tek bir liftle hizmete başlayan Öztorun Oto, Kocaeli ve Sakarya’da olmak üzere iki şube, BMW ve MINI olmak üzere 2 marka,12.000 m2’lik kapalı, 8.000 m2 açık, toplam 20.000 m2’lik tesislerinde, 80 kişilik profesyonel bir ekip; satış, servis, yedek parça, kullanılmış oto, oto kuaför ve sigorta aracılık hizmetleri ile devam etmektedir. Öztorun kardeşler hala aktif olarak işin başındalar, 30 yıllık tecrübeleri ile istikrarlı bir şekilde yürütüyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *