Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Öznur İle Kemal Görkemli Törenle Dünya Evine Girdi

İstanbul'da hemşire olarak görev yapan Öznur Atilla ile Polis Memuru Kemal Tanışmaz  hafta sonu düzenlenen düğün töreni ile evlilik kervanına katıldı.

Öznur İle Kemal Görkemli Törenle Dünya Evine Girdi

İstanbul'da hemşire olarak görev yapan Öznur Atilla ile Polis Memuru Kemal Tanışmaz  hafta sonu düzenlenen düğün töreni ile evlilik kervanına katıldı.

Samsun'un sevilen ailelerinden serbest meslek sahibi Aytekin ile Hatice Atilla çiftinin kızı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi çocuk yoğun bakım hemşiresi Öznur Atilla, İzmit İlçe Müftülüğünden emekli müezzin Oktay İle Ayşe Tanışmaz çiftinin oğlu  Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipler amirliğinde görevli Polis memuru Kemal Tanışmaz hafta sonu İstanbul'da düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi. 

NİKAH ATAŞEHİR'DE DÜĞÜN  ÜMRANİYE'DE GERÇEKLEŞTİ

Çift hafta içinde Ataşehir Belediyesi evlendirme dairesinde bir ömür boyu beraberlik için evet dedi. Öznur ile Kemal'in nikah şahitliğini Reha -Neşe Çetinkaya çifti ile Avukat Erçağ Erdoğmuş yaptı. Hafta sonu (pazar) Öznur ile Kemal iki ailenin yakın dost ve akrabalarının da katıldığı Ümraniye Asya Düğün Salonunda dillere destan eğlencenin dorukta yaşandığı düğün organizasyonu ile evlendi. 

EĞLENCE GEÇ SAATLERE KADAR DEVAM ETTİ

Öznur ile Kemal alkışlar arasında salona girip ilk daslarını yaptıktan sonra düğün pastasını kestiler. Ardından yeni bir aile kurmanın heyecanını yaşayan Tanışmaz çiftine takı merasimi gerçekleştirildi. Halayların çekilip çifte tellilerin oynandığı gecede eğlence geç saatlere kadar devam etti.

SON DANSI BABASI İLE YAPTI 

Düğünde son dansı babası Aytekin ile yapan Güzrl gelin Öznur, gelin çiçeğini bekarlara attıktan sonra İzmir Marşı ile çoşku ve eğlence sona erdi. Balayı için Bodrum'a giden Öznur İle Kemal'ı Kocaeli Paraf Haber  Sitesi ailesi olarak kutluyor bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 2 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *