Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Özlü, “Stk’larımızı Her Zaman Önemseyeceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, STK’ları Başiskele’de sosyal ve kültürel hayatının bir değeri ve parçası olarak gördüklerini söyledi Baş…

Özlü, “Stk’larımızı Her Zaman Önemseyeceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, STK’ları Başiskele’de sosyal ve kültürel hayatının bir değeri ve parçası olarak gördüklerini söyledi.

Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Koral ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraarslan ile birlikte Trabzon Araklı Turnalı Köylüleri Derneği’nin organize ettiği Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası’nın açılışına katıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Yasin Özlü, “Turnalı Köylüleri Derneği içinde benim akrabalarımın, arkadaşlarımın ve dostlarımın da bulunduğu çok yakından takip ettiğim bir sivil toplum kuruluşudur” dedi.

BAŞİSKELE’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Sivil Toplum Kuruluşlarının ülkede demokrasinin güçlenmesini sağladığı kadar, toplumun bireylerini bir araya getirerek sosyal faaliyetlerde ve etkinliklerde bulunup vatandaşların sosyalleşmesini sağladığını söyleyen Özlü, “Sizle bu çalışmalarını ve diğer STK’larımızın çalışmalarını Başiskele’nin sosyal ve kültürel hayatının bir değeri ve parçası olarak görüyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarımızı yeni dönemde de önemseyeceğiz ve Başiskele’yi birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *