Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Özen; En Önemli Gücümüz Gençliğimiz

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişlerinin…

Özen; En Önemli Gücümüz Gençliğimiz
Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişlerinin olduğu görüşmede Özen önemli açıklamalarda bulundu.

BU ŞEHRİN EN BÜYÜK GÜCÜ GENÇLİĞİDİR

Sporun hayatımızda önemli bir yeri olduğunu söyleyen Özen "Sağlam zihin sağlam vücutta bulunur. Bu anlamda özellikle gençlerin spor yapıyor olmalarını çok önemsiyorum. Çünkü bizim en önemli gücümüz gençliğimizdir. En büyük fırsatımız, imkanımız onlardır. Bu şehrin gençliği iyi yetişirse o şehirden ümitvâr olmaya hakkımız vardır. Bugün malesef gençliğimizin uyuşturucuya, psikolojik sıkıntılara, intiharlara sürüklendiğini görüyoruz, biliyoruz. Halbuki bu gençler güzel işlerle, faydalı çalışmalarla meşgul edilse biz inanıyoruz ki çok farklı yetenekler, dehalar ortaya çıkar. Fakat bizim boş verdiğimiz her bir genç başkaları tarafindan yanlış biçimde dolduruyor."
 

İNSAN BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

"Bu sebeple bizim belediyecilik anlayışımız kaldırım belediyeciliği olmayacak. Biz kaldırımlardan çok üzerinde yürüyenleri düşüneceğiz. Bizim belediyeciliğimiz insan belediyeciliği olacak. İnsanımıza, gencimize dokunacağız. Bu alandaki en önemli çalışmalardan biri de hiç şüphesiz sportif faaliyetlerdir. Başkanlığımda spora, gençliğe tam destek vereceğim. Çünkü benim spora ve gençliğe bakışım az önce de ifade ettiğim gibi çok daha farklı ve özel." diye konuştu.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *