Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Okur; İzmit’te Çalmadık Kapı Almadığımız Gönül Kalmayacak

Kısa bir süre önce göreve getirilen MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur ilçe teşkilatı ile basın ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Genç bir teşkilat olarak partimize akın …

Okur; İzmit’te Çalmadık Kapı Almadığımız Gönül Kalmayacak

Kocaeli Paraf Haber Sitesine açıklama yapan İzmit MHP İlçe Başkanı Kemal Okur 'Partimize çok büyük ilgi ve üye talebi var. Bu süreçte yükümüz ağır, yapacak çok iş, alacak çok gönül ve çalacak çok kapımız var” dedi.

Kısa bir süre önce göreve getirilen MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur İlçe teşkilatı ile basın ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Bugün konuğumuz olan Kocaeli Paraf panosuna imzasını atan Okur önemli açıklamalarda bulundu. Bir aydır gelen tebrikleri kabul ettik. Artık sıra bizde, gönlü bizimle olan ve bizlere ulaşmaya çalışan halkımızın ayağına gideceğiz. İzmit’te çalmadık kapı gitmediğimiz yer bırakmayacağız dedi. 

İZMİT HALKINI DAVET ETTİ

Kalabalık İlçe teşkilatı ile ofisimizi ziyaret eden İzmit Hatırası hediye getiren MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur; İzmit’te hizmet etmek için heyecanlıyız. İlgi ve taleplere cevap vereceğiz.  25 Eylül Cumartesi günü geniş kapsamlı Milletvekilimiz Saffet Sancaklı ve İl başkanımız Yunus Emre Kurt’un da katılımıyla toplu üye katılım töreni düzenleyeceğiz. Şimdiden İzmit halkımız davetlimizdir dedi.

KALABALIK HEYETLE GELDİLER

MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur ile birlikte Kocaeli Paraf Haber Sitemizi İzmit İlçe Meclis Üyesi Engin Duymaz,  İzmit İlçe Başkan vekili Okan Karagöz, İdari işler Başkanı Ümit Öz, Protokolden sorumlu başkan yardımcısı Kaan Kılıç, Sağlık İşlerinden sorumlu başkan yardımcısı Oğuzhan Cebeci, Teşkilat başkanı Hüseyin Keleş, Sosyal İşlerden sorumlu başkan yardımcısı Ümit Kahya, Teşkilat Başkan yardımcısı Nurcan Demirci, Kaçep başkanı Oya Aktay Fakılar, Kaçep Başkan yardımcısı Sevil Yanardağ ziyaret etti.

ATAMA YAPMAYACAĞIMIZ BİR MAHALLEMİZ BİLE KALMAYACAK

Okur “Gelen talep ve yoğun ilgi bizleri hem şaşırttı, hem de çok mutlu etti. İzmit’te 102 mahallemiz var hepsinde çalışmalarımız devam ediyor. Bunların hiçbirini temsilcisiz bırakmayacağız.  Hepsinde yakın tarihte atamalarını tek tek yapacağız. Boş bir mahallemiz kalmayacak dedi. 

TEŞKİLATLARIMIZLA HER KOŞULDA HİZMETE HAZIRIZ

Köyler dâhil olmak üzere %60 mahalle temsilcilerimiz tamamlandık. Kısa sürede İzmit’te ulaşmadığımız yer kalmayacak. 102 temsilcimizle görev dağılımı yaptık. Genç bir kadro var. Kamuoyunda gençlerde bir heyecan oluşturdu. Akın akın bir üye talebi ve partide görev alma heyecanı var. Bu beklentiye sahip çıkacak kadroya sahibiz. Hepsi çalışkan arkadaşlar. Yeni üye olacak arkadaşlarımızın hepsi genç ve MHP Kocaeli’nde ciddi bir değişime girdi. İl Başkanımız 27 yaşında ben 35 yaşındayım. Bize verilen her göreve hazırız. MHP’nin amacı bellli. Milletimize hizmet etmek için geldik. Bu amaçta herkesle yol yürümeye hazırız dedi. 

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *