Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Necmi Kocaman'a Yeni Görev

KESOB Başkanı Kadir Durmuş tarafından Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman’a başkan vekilliği görevi verildi. Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, KESOB’da yeniden başkan vekilliği görevine getirildi.

Necmi Kocaman'a Yeni Görev

KESOB Başkanı Kadir Durmuş tarafından Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman’a başkan vekilliği görevi verildi.

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, KESOB’da yeniden başkan vekilliği görevine getirildi. KESOB Başkanı Kadir Durmuş tarafından görev belgesi kendisine tebliğ edilen Kocaman, “ Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı, TESK Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Kadir Durmuş’un tensipleriyle Kocaeli Esnaf Odaları Birlik Başkan Vekilliğine yeniden getirilmemden camiam adına onur duydum, teşekkür ediyorum. Birlik ve bütünlük içinde el ele vererek güçlü olacağız. Bir ve beraber olarak Rabbim hayırlı görevler yapmayı hepimize nasip eylesin... Esnaf ve sanatkarlar camiamıza hayırlı olsun” diye belirtti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *